Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angel Sound szívhang figyelő?

Angel Sound szívhang figyelő?

Figyelt kérdés

Pénteken vttünk egyet,akkor ki is lett próbálva. De más is ilyen nehezen találta meg elsőre, függetlenül,hogy 12.héttől már lehet hallani? majdnem a micsodámnál találtam meg a szívhangját...És más is halkan hallotta nem úgy ,mint pl. a védőnői vagy orvosi szívhang figyelővel hiába volt a hangerő fullon? vagy idővel erősödik?

Lassan 17hetes


2011. szept. 25. 10:45
 1/10 A kérdező kommentje:
hétfőn a védőnőnél 145/perces erős szívhang volt ,de ennél a kütyünél épphogy hallani vmit..amugy tom,hogy minden ok oda bent
2011. szept. 25. 10:48
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, még nagyon pici a babád, könnyen el tud bújni, hatalmas mozgástere van odabent. :)

Amikor halkabban hallod, akkor hátrafelé fordul, de nyugi, ahogy nő, egyre nehezebb dolga lesz bujdoklás terén. ;)


34hkm

2011. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát szerintem egy jó nagy hülyeség, hogy 12. hetes kortól lehet hallani. Én 15 hetes vagyok, és most hallottam csak először tegnap, hosszas keresgélés után.

Már bepánikoltam miatta néhányszor, főleg, hogy itt néhányan azt írták, hogy már 9 hetesen megtalálták. (gyanítom, hogy a saját szívhangjukat hallották)

Én is nagyon lent találtam meg, ha gyengén hallod próbáld kicsit változtatni a szívhanghallgató szögét. Ha egyszer megvan, akkor egyértelműen hallani lehet ha egy picit forgatod.

2011. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

Ilyenkor még pici,és ez a házi használatra tervezett kütyü gyengébb is mint ami a védőnőnél van.

Sokszor egy nagyobb eret is befoghat,téves infot adva.

Csak idegesiti vele magát minden kismama.

2011. szept. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, be lehet vele fogni a hasi ereket is, de azokat elég könnyű megkülönböztetni a baba szívhangjától.

A babáé kb 2szer olyan gyors.

2011. szept. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Én már a 11. héten hallottam!
2011. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azt tudom,hogy sokat nem szabad használni,mert nem jó a picurnak. Mennyi idő közönként érdemes?
2011. szept. 25. 11:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Én heti 1-2x használtam, és amint megtaláltam a szivét rögtön ki is kapcsoltam.
2011. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is 17. héten hallgattam vele először, de én egyből megtaláltam. Jóval gyorsabb,mint a te szívverésed!
2011. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nos, mint tapasztalt felhasználó írom a következő sorokat: mikor a lányommal várandós lettem vettünk egyet. Ez a 10. héten volt, mivel nekünk is probléma volt a hosszas keresgélés ezért amikor megtaláltuk szemceruzával bejelöltük, hogy hol találtuk meg. Később könnyebb volt. Most a második terhességemnél, már a 8. héten hallottuk a szívhangját és azóta is figyeljük rendszeresen. A baba fekvésétől is függ, hogy mennyire erősen halljátok, tehát ha nagyon hátul van nyilván tompábban lehet hallani. Mi olyan fülhallgatót használunk amint van hangerő szabályozó és akkor amikor mi sem hallottuk rendesen azt is a max hangerőre tekertük. Most már, hogy erőseket rugdos a kisfiam inkább lefelé tekerjük a hangot, mert meg lehet süketülni olyankor!

Egy gyönyörű 2 éves kislány és egy 24 hetes magzat anyukája

2011. szept. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!