Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vaok es...

34 hetes kismama vaok es elkapott natha, kamilla teat iszom, gyumolcsoket. Olvastam h csak tengervizes orrsprayt szabad hasznalni, es en hasznaltam a hagyomanyost, ugye nem artottam babukanknak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 33 hetes kismama vagyok, és épp most lábaltam ki egy ilyen náthás, orrfújós állapotból.

A tengervizes orrsprayt ajánlották nekem is, de az, hogy egy ideig használtál másmilyet, biztosan nem okozott gondot a babának. Nem hosszú távon alkalmaztad, és ráadásul nem a terhesség első időszakában vagy, amikor ezeket kifejezetten kerülni kell. Sokkal rosszabb, ha nem tudod kifújni az orrod, erőlködsz, nem kapsz levegőt és nem tudod kipihenni magad. Nekem az orvosom azt mondta, hogy ha nem segít a tengervizes, akkor jön valami más, de hálistennek erre nem volt szükség. Én is sokat teáztam, és napi 1000 mg C vitamint fogyasztottam.

Amit még ajánlok, betegségre és megelőzésre is, az az Oscillococcinum. Kiváló homeopátiás szer, nekem a teázáson kívül sokat segített, és most már a férjemnek is adom, nehogy hazahozzon nekem valami újabb betegséget a munkahelyéről.

Jó babavárást, és gyógyulj meg mihamarabb!

2010. dec. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom gyors es bo valaszod!
2010. dec. 5. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!