Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhes vagyok. Létezhe...

7 hetes terhes vagyok. Létezhet, hogy teljesen megszüntek a tüneteim?

Figyelt kérdés

2 hétig volt csak hányingerem, fáradság, fázás. Most pedig már napok óta nincsen, úgy érzem, hogy kicsattanok. Ha nem emlékeztetném magam, hogy babát várok, akkor sokszor meg is feledkezem róla. Hétfőn voltunk orvosnál,már volt szívhang is :))) de most meg állandóan azon jár az eszemben, hogy miért szüntek meg a tünetek, nincs e vmi baj a babával?

Van már egy 15 hónapos kisfiam, akit napjában többször is emelgetek, ezzel árthatok a pocaklakómnak? Úgy izgulok, legközelebb 2 hét múlva megyek uh-ra.


2010. dec. 4. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 8 hetes terhes voltam, amikor minden tünetem elmúlt. Szerencsére semmi baj nem volt a babával, most már 4 hónapos a kiskópé. :-)
2010. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hétig volt egy kis émelygés de az 5. hétre az is elmúlt. Szerintem ez normális. Mi vagyunk a szerencsés kisebbség! :D
2010. dec. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, szerencsés vagy, örülj neki. Nekem is egy 15 hósom van itthon, én most vagyok 17 hetes terhes, 13 kiló a kissrác és bár magabiztosan fut egész nap, néha fel kell venni. Én még most is néha hányok, hányingerrel szenvedek és elég nehéz a nagyobbik picur helyett. Eddig még hál'istennek semmi gond, remélem nem is lesz, mert hát azt nem tehetem, hogy nem emelem meg.
2010. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia.én most 9 hetes terhes vagyok és nekem is kb.1 hétig volt hányingerem,de már a hatodik hét óta semmi tünetem nincs.mi legalább szerencsések vagyunk mert vannak olyanok akik szinte egész terhességük alatt "szenvednek" valami miatt.amúgy én is 2 hét múlva megyek ultrahangra,remélem a doki hagyja hogy meghallgassam a pici szivdobogását.biztos elsirom majd magam.ne aggódj semmi baja nincs a babának örülj hogy nincs semmi bajod és élvezheted a terhesség minden percét.
2010. dec. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Lányok, megnyugtattatok!

Kisfiamnál nagyon rosszul voltam és azért furcsa neke, h most elmúltak a rosszullétek. már várom h mehessek uh-ra!

2010. dec. 5. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 7 hetes vagyok, nekem is enyhültek a tüneteim pár napja és tettem is fel róla kérdést. Ja, és nekem is az első szívhangos uh után pár nappal, mint neked. Engem is megnyugtattak a válaszok, amiket kaptál :)

2010. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!