Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezhet az, hogy 3-dik...

Létezhet az, hogy 3-dik babánál 9 hetesen érezni lehet, hogy mozog?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez más, bélmozgás vagy valami, ilyankor még olyan picik, hogy nem hinném, hogy a babát érzed, ilyen korán még nem hallottam ,akkor sem ha a 3. baba.
2011. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt, nagyon korai. Talán a 12-13. héttől lehet legkorábban többedik gyereknél. (de még az is elég korai, függ a lepény helyzettől is, ha a hátsó falon van, akkor érezheted ennyire korán)
2011. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan 2. baba de én a 12. héttől éreztem - ezt teljesen egyértelmű volt és nem csak nekem hanem mások is érezték olyan erős nyomkodást kaptam belülről. De hogy a 9. héten?? hát az szerintem is túl korai - talán ha ikerek?? de még azt is korainak tartanám!
2011. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sem. Nekem 2. baba, 11+6 hetesen éreztem először. Az is elég korai. Addig is figyeltem, de miután tényleg Ő volt, visszagondolva, az az a 9-10. héten csak bélmozgás lehetett. utána is olvastam, olyankor még nagyon pici és gyenge, és akkor kezdi a szemhéjait nyitogatni. Nem tud olyankor még kapálózni.

13 hetes kismama

2011. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát,2 kislány,és 9hkm::)
2011. aug. 31. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Én még mindig azt állom hogy ő volt. :)

2011. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szerintem is ő volt mert a bélmozgást megismerem,és ez annál lentebb volt:)))Kis apro ütemes volt ,olyan csodálatos érzés:)!!!!
2011. szept. 2. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!