Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasmenés jelentheti a szülés...

Hasmenés jelentheti a szülés közeli idejét?

Figyelt kérdés

Tegnap este enyhe hasmenésem volt, tényleg nem erős és ma már nincs is. Viszont arra gondoltam, hogy köze lehet a szüléshez. Január elejére vagyok kiírva, úgyhogy időnk még lenne. Járt már valaki így?

Köszönöm!


2010. dec. 4. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha egyéb szülésre utaló jel nincs, akkor én nem vonnék le messzemenő következtetést.

Ettél valamit, ami meghajtott, vagy valami enyhe lefolyású vírust bekaptál.(Reméljük nem!)

Ez a hasmenés dolog van akinél van, van akinél nincs.


Én eddig kétszer szültem, és egyszer sem volt előtte hasmenésem...


Még azért maradjon az a pici vagy két hétig legalább...


Legjobbakat!

2010. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt mondják,hogy a hasmenés a szülés közeledtét jelzi.

Ürül a szervezet,mert tudj a a dolgát.


De csak ez a "tünet" önmagában azért még nem jelenti azt,hogy szülni fogsz.

2010. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem végig székrekedésem volt. Szülés előtti beöntéskor is kemény volt a széklet. Nem hiszem,hogy az lenne, keveseket hallottam, akiknek ilyen tünetei lettek volna. Ha január elejére vagy kiírva, akkor még nem kellene előbújjon, jobb lenne ha még legalább két-három hétig benn maradna. Vigyázz magadra, könnyű szülést.
2010. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon szeretném ha kibírná januárig.:)
2010. dec. 4. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!