Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon nyom a babám ott lent....

Nagyon nyom a babám ott lent. Ez jelentheti hogy beindulhat mostmár a szülés? 39+6hetes km

Figyelt kérdés

Nagyon nyom a hüvelyemnél a kicsi.Olyan mintha ki akarná dugni valamilyét.Olyan mikor rosszul rakod fel a tampont és érzed hogy itt van.Közben meg mocorog és elég "kellemetlen".Fél óránként járok pisilni meg olyan csipkelődést érzek már a hasamban lent.Jóslóim már vannak régóta.Volt már rendszeres és rendszertelen is.De elmúlt..:(

Szerintetek?Ja és elég sok folyásom is van.Fehér se szaga se színe nincs.

Előre is köszi a válaszokat!


2011. jan. 12. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 30-ik héttöl ugyan ezek a tüneteke megvoltak. majd 10 napot ráhúztam. szóval én semmit nem mondanék, mert lehet mindjárt szülsz de lehet még sok sok napod van hátra.
2011. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is túlhordtam egy héttel, előtte kb. egy hónapig volt ilyen kellemetlen sokszor. Nem mindig.
2011. jan. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 30 héttől volt ilyen pont az orvosnál voltam szerencsére mert otthon tuti bepánikoltam volna.
2011. jan. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Először is köszönöm a válaszokat!Én a 32.héttől jóslózok de mostmár azért erősebbek közben mint az elején.

Elég fura érzés hogy így nyom lent.De közben mocorog meg csuklott is...remélem minden oké vele:)Jó lenne ha ez a melegfront beindítaná nekem.Olyan rossz minden nap úgy kelek hogy na majd ma találkozunk..aztán semmi...:(

Jó lenne ha nem húznék rá annyit.Már jó lenne menni...:)

Köszi a válaszaitokat!Azthittem ez már jelent azért valamit:( További szép napot nektek!

2011. jan. 12. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem is most indul be, akkor is már csak napok kérdése és nemsokára a kezedben tarthatod :) könnyű szülést kívánok neked és majd írd meg, hogy ha megszületett a pici
2011. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!