Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Arcüreggyulladás a terhesség...

Arcüreggyulladás a terhesség 39. hetében. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Náthás voltam az utóbbi másfél hétben,bölcsis kislányom sajna hazahozott valami fertőzést ő is itthon volt majdnem 2 hétig, szedtem stodal szirupot és gyermek orrcseppet használtam. Csütörtökön vettem még homeopátiás szert kimondottan vírusfertőzésre. Tegnap estére nagyon bedurrant a jobb arcüregem ma reggelre a bal is, és fáj a fejem. Nincs fogadott nőgyógyászom... Mit csináljak? Irány az ügyelet? Vagy gőzölés, erősebb orrcsepp, sok folyadék?


2010. dec. 4. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
háziorvoshoz is mehetsz!
2010. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha tudsz valahonnan keríteni Bioptron lámpát, azzal lámpázhatnád. Sokat segít!
2010. dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szombaton?
2010. dec. 4. 14:24
 4/13 A kérdező kommentje:
Aki ért a homeopátiához... az lehetséges, hogy betalált a szer és az erősítette fel a tüneteket?
2010. dec. 4. 14:27
 5/13 anonim ***** válasza:

nekem ami segített sós- kamillás gőzölés napi 3 szor. és ha van otthon meggymagzsák akkor gőzölés után még azt az arcra rakni. én 2 nap alatt rendbe jöttem. akkor 19 hetes kismama voltam.


Orvosom a homeopátiás hell orrspryt és 1000 mg c vitamint ajánlott!

Orrsprékkel vigyázni kell!!!

2010. dec. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szombaton nem de hétfőn igen. Milyen ügyeletre szerettél volna bemenni? Nőgyógyászatra nem tudsz ott ilyennel nem foglalkoznak.

Van felnőtt háziorvosi ügyelet is, oda mehetsz szombaton.

2010. dec. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Férjem visszaeső arcüreggyulladásos.

Csak az infralámpa használ neki,plusz 1-2 naponta gőzölés sós víz felett.

Ajánlom!

2010. dec. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Attól parázok igazán, hogy már bármikor elindulhat a kisasszony és ez komplikációt okozhat, mert valószínűleg császárral fogok szülni, és az előző császárnál is altatni kellett...
2010. dec. 4. 14:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Húha? Hogyhogy nem tudták megszurni a hátad?

Vagy valami más oka volt? Ne aggódj rövid narkózisban csinálják, nem okozhat gondot az altatás.

2010. dec. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A miértjét nem tudom, 5x próbált szúrni a csajszi, de nem jött össze, és akkor döntött a doki az altatás mellett. Olvastam itt olyat is, hogy azért kellett elaltatni, mert mindent érzett a kismama a felvágás során...én még jobban jártam.
2010. dec. 4. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!