Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Arcüreggyulladás a terhesség...

Arcüreggyulladás a terhesség 39. hetében. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Náthás voltam az utóbbi másfél hétben,bölcsis kislányom sajna hazahozott valami fertőzést ő is itthon volt majdnem 2 hétig, szedtem stodal szirupot és gyermek orrcseppet használtam. Csütörtökön vettem még homeopátiás szert kimondottan vírusfertőzésre. Tegnap estére nagyon bedurrant a jobb arcüregem ma reggelre a bal is, és fáj a fejem. Nincs fogadott nőgyógyászom... Mit csináljak? Irány az ügyelet? Vagy gőzölés, erősebb orrcsepp, sok folyadék?


2010. dec. 4. 14:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy most kifogsz egy jobb kezű aneszteset aki hátba tud szurni! Ne aggodj! igy vagy ugy demegoldják egy arcüreggyulladás nem okoz kárt csak Neked rossz hogy beteg vagy!

Jobbulást és akkor könnyű szülést!

2010. dec. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat:)
2010. dec. 4. 14:47
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Első terhességemkor a 8.héten lett homloküreg gyulladásom. A doki konzultált a nőgyógyásszal, és nem írtak fel antibiotikumot sem. Gőzölnöm kellett, és fújnom. 1 hét alatt meggyógyultam, pedig a homloküreg komolyabb, mint az arcüreg.

Volt infralámpánk, ki is próbáltam, de iszonyatosan megfájdult tőle a fejem, homlokom, így azt mellőztem.


A homeos dolgok felerősíthetik a tüneteket az első pár napban, hogy nálad ez történhetett e vagy durvábbra váltott a gyulladás, az jó kérdés.

Menj el ügyeletre okvetlenül és majd írd meg mit mondtak. Ez nem játék, főleg szülés előtt nem!

2010. dec. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!