Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudtad, hogy késő...

Honnan tudtad, hogy késő menstruáció vagy vetélés következett be az 5. hét környékén?

Figyelt kérdés
Teszteltél előtte? Utána voltál orvosnál a biztonság kedvéért?
2010. dec. 4. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én teszteltem és az első ilyen alkalom után orvoshoz is elmentem. Nem látott semmit uh-n, nem tudta megerősíteni, hogy terhes voltam. Sajnos nekem többször megismétlődött, akkor már nem mentem orvoshoz. Csak később, hogy vizsgáljanak ki.
2010. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont hormon szintet néztek és amikor érdeklődtem az eredmény után akkor mondta az orvosom,hogy babás vagyok.Viszont azon a napon jött meg és amikor mondtam neki azonnal berendelt uh-ra.Sajnos a babát már nem lehetett látni.Ha nem nézte volna a hormonszintemet,nem tudtam volna a babáról,mert semmi tünetem nem volt.

33hkm

2010. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!