Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miss. Ab-osok! Milyen a...

Miss. Ab-osok! Milyen a vetélés utáni első menstruáció?

Figyelt kérdés
A 20. héten ment el a babám. Nagyon örültem, hogy időre megjött az első mensim, de nekem valami nem stimmel. Az első nap barnáztam, a 2-3 nap nagyon erős vérzés volt, a4. nap barnázás, majd elmúlt teljesen. Csodálkoztam, hogy csak ilyen rövid, de tegnap, a 8. napon, ismét volt élénk piros vérzés egy kevés. Ma pedig reggelről hirtelen éreztem, hogy folyik valami és egy fél tisztasági betétnyi barnás vérzés volt. Ez még belefér, hogy tulajdonképpen 9 napig menstruálok elsőre? A szülésznőm szerint igen.
2009. dec. 16. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan olyan volt mint előtte, csak egy kicsit talán több. Illetve nem nagyon tudtam felmérni, mert tampont használtam mindig is, de akkor ugye betétet. A 9. héten volt a műtét.
2009. dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első 6napig volt meg és minden nap mintha az első lett volna, rengeteg. Görcsöltem is rendesen. A második meg hormonzavar miatt nem jött meg rendesen. Vér nem is volt csak barnás folyás hasfájás meg semmi, de ez szerintem mindenkinél változó.
2009. dec. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami veled történt:((

Nekem év elején volt egy 7 hetes spontán vetélésem,ami nekem is barnázással kezdődött,majd rá 2 nap múlva erős görcsökkel megjött.Tovább tartott az egész,mint a rendes mensi.

2009. dec. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de megkérdezhetem mi történt? Nagyon nehéz lehet most Neked! Egy ilyen idős terhességnél nem csoda, hogy ömlik belőled a vér.
2009. dec. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez természetes nyugodj meg és "örülj" neki,hogy tisztulsz!

Nagyon sajnálom ami veled is megtörtént!

Neked azért lehet több mert a terhesség előrehaladottabb volt!

2009. dec. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Aki kérdezte,hogy mi történt neki írom le,de valószínűleg már olvashattál erről, mert már volt kérdésem ezzel kapcsolatban és akkor leírtam az egész történetet.

Mentünk a 19. heti nagy genetikai uh-ra és akkor mondta az orvos, hogy nincs szívhang. Ödémás volt a baba koponyája és felső teste, ebből következtetett a doki arra, hogy szív fejlődési rendellenessége volt. Kromoszóma rendellenesség ez, állítólag nem ismétlődhet meg. Ez a baba nekünk már a 3. gyermekünk lett volna. Van egy 8 éves lányom és egy 14 hós fiam. Most,hogy itt a karácsony, nagyon hiányzik a pocaklakó, vártam már nagyon az ötösben lévő karácsonyozást. Még csak 5 és fél hete történt. Remélem a jó Isten megajándékoz még bennünket egy aprócska ember palántával. Boldog karácsonyt mindenkinek!

2009. dec. 16. 20:30
 7/8 anonim ***** válasza:
47%

A "kérdező" vagyok. Nem olvastam még Rólatok, nagyon-nagyon sajnálom! :( Ezek szerint beteg volt a baba és talán jobb így, mintha 1-2 éves korában történik meg mindez a tragédia.

Nagyon sok erőt Nektek!

2009. dec. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Végül mi lett veled? Én most hasonló helyzetben vagyok, bár a műtét a 11. héten volt 6 hete. Megjött, 4 nap után elmúlt,8. ciklusnapon visszajött tegnap. Most nem tudom, mi van
2014. dec. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!