Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki utálta még amikor az...

Ki utálta még amikor az utolsó hetekben az NST vizsgálaton ha aludt a baba egy "sokkolóval" felriasztották?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem sétálnom kellett meg kapucsínót ittam. Nem sokkoltak. Téged mivel sokkoltak?
2010. dec. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Engem sem sokkoltak. Csokit kellett ennem. :-) Melyik kórházban csinálják ezt? :S
2010. dec. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem lökdösték a hasamat, én is utáltam....
2010. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem is votl hogy nem mozdult és olyan szinten elkezdék bökdösni hogy azt hittem kinyomják a gyereket belőlem...
2010. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem 4d-n próbálta meg 2szer megbökdösni a picit a nőci, hogy mozduljon, de nem durván, csak "jelzésértékűen". Ctg-n se igen mozgott, ott nem is "izgatta" a vizsgálóhölgyet, mondta legközelebb egyek vagy igyak előtte valamit. (Hát mondjuk nem lett legközelebb, mert közben megszületett a pici ember)
2010. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem tapsolt a szülésznő:) ha meg az sem segített, másik oldalamra kellett feküdni, vagy fel kellett ülnöm, meg kellett keresni azt a pózt, ami a babának nem tetszik, és emiatt felébred.

Én mindig ettem előtte csokit vagy túró rudit, de az én kisfiam arról volt híres, hogy mindig akkor aludt amikor mentünk nstre. A nőci már amikor meglátott, csak vigyorgott.

Aztán amikor már a 40.hét után a befektetés idején jártam reggel, este nstre, akkor mindig ébren volt a babám.

2010. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát lányok,ezt a János Kórházban csinálták velünk Bp.-en.Valami rezgő ketyerét tettek a hasamhoz,egyszer rezgett,kislányom meg megugrott mindig a hasamban,de akkorát!És ezt mindenkinél(5-10-en is voltunk egyszerre kb.)akinél aludt a pocakban a baba:S Nem tudom a hivatalos nevét a szerkentyűnek.Gondolom hangos odabenn.Legközelebb nem fogom engedni a másodikkal!
2010. dec. 5. 00:45
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is a Jánosban szültem (1 hónapja), elég sűrűn jártam ctg-re, rengetegszer voltam, mert túlhordtam a lányomat, de ilyen egyszer sem fordult velem elő.

Amikor aludt a lányom, elküldtek lépcsőzni, meg forgattak ide-oda a fotelban.

2010. dec. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna! Az NST-nek az a lényege, hogy non stressz teszt, tehát ha a baba nyugodt, de éber állapotában kell végezni. Ha nem így teszik az hibás eredményt ad. Mint minden téged és a babádat érintő beavatkozást ezt is jogod van elutasítani. Tehát megmondhatod neki, h nem bökdösheti. A sétálás ugyanolyan hatásos, a kávé v kapucsínóivás mér nem hinném.
2010. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hú,erről még nem is hallottam!Nekem is ébresztgették a kisfiamat,de kb. majdnem kirepültem a székből,annyira megmozgatta a hasamat.Hm.
2010. dec. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!