Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki utálta még amikor az...

Ki utálta még amikor az utolsó hetekben az NST vizsgálaton ha aludt a baba egy "sokkolóval" felriasztották?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 20:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ilyen "ébresztőről" még nem hallottam. biztos nem árt, gondolom akkor nem alkalmaznák, de olyan morbidul hangzik.

lehet én visszasokkoltam volna azt aki így próbálkozik felébreszteni a babámat.

amúgy szerintem ennyi idő alatt már nagyjából mindenki ki tudja tapasztalni, hogy mire ébred fel babája. van akinek a kávéra a jó erős és gyors koffein miatt, van akinek elég a hasát megsimogatnia stb.

2010. dec. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ez 2009 éve elején volt.Márciusban szültem.Remélem azóta már nincs.
2010. dec. 5. 13:51
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem úgy megnyomkodta a nő a hasamat az első NST-n , hogy ébredjen már fel a baba, hogy majdnem oda pisiltem az ágyra a fájdalomtól.

15 perccel később kiderült, hogy az idiótájának sikerült kimozdítani a baba fejé a szülőcsatornából ami miatt vissza kellett mozdítani és ez beinditotta a szülést.

Most újra a 36. hétben vagyok és pénteken megvolt az első NST és előre jeleztem, hogy nem engedem hogy hozzám nyúljanak. Ittam barackos Ice teát és az bevált, felébredt a kis csaj.

2010. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
István kórhházban is van ilyen, csak az inkább ilyen duda hangra hasonlít.Be dudálnak a babának:)
2010. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Legközelebb mindent elkövetek,hogy ne aludjon épp akkor.Guggolások,csoki,üdítő,csak bejön valami:)

Utol előtti válaszoló szörnyű amit írtál!Nekem az utolsó vizsgálat hatására indult be a szülés!40+5 naposan megvizsgált a dokim,de nagyon erősen!Közölte,hogy szűk egy ujjnyi a méhszáj(de azt tuti ő csinálta::S)Azután közölte üzeni a férjemnek,hogy indítsa be a szülést.Biztos azért,hogy rá lehessen fogni!Ez délelőtt történt.Rögtön utána mindjárt megjön érzésem támadt,délután elment a nyákdugó,este 20-30 percenként éreztem mensi szerű fájdalmat,hajnal 4-kor már nem bírtam aludni,reggel kórház,de csak este 8-ra lett meg a kislányom.Nem bántam,mert már ott tartottunk, hogy nemsokára beindítják a szülést.

2010. dec. 7. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!