Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van igy? Amiota pocakos...

Más is van igy? Amiota pocakos vagyok nagyon de nagyon érzékeny vagyok!

Figyelt kérdés
képes vagyok minden kis dolgon elsirni magam!ha meg apa elmegy otthonrol beindul az agyam!hiába tudom hogy jön nemsoká!ez miért van?elviseli ezt a párom?mit tehetek ellene?meddig lesz igy?nagyon idegesit engem
2010. dec. 5. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen én is érzékenyebb voltam sokkal! Azért beszélj erről a pároddal, hogy ez most egy ilyen időszak és nem ellene szól hanem a hormonok tombolnak benned..
2010. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 lovasoktató ***** válasza:
Szerintem,sokan igy vannak vele,én is.Viszont míóta mg b6 szedek és próbálom magam elfoglalni azóta jobb a helyzet.A hormonok játszanak velünk.
2010. dec. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fúú,ne is mondd!Tiszta lüke vagyok!Minden apróságon bőgök mint az anyátlan borjú,pedig semmi okom rá:))Azt hittem ez el fog múlni a 2.trimeszterre,de csak erősebb.És olyan lettem mint egy anyaoroszlán,valaki rosszat szól vagy nem az elképzeléseim szerint cselekszik,támadok:))Védőnő azt mondta,ez még rosszabb lesz mikor megszületik a pici.
2010. dec. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok mindenen képes vagyok sírva fakadni. 22km
2010. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is mindenen elsírtam magam. Nem tudtam egyszerűen kontrollálni. Egyszer nem tudtam kibontani egy zacskót, na azon is elbőgtem magam. :)

Kislányom megszületett, 2 hétig egyfolytában sírtam. Azt sem tudtam visszafogni...Most 8 hetes, már nem sírok. :)

Hormonok. Ez van.

Párom tök megértő volt, sőt most már nevet rajta, milyen lökött voltam! :)

2010. dec. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!