Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi jó a kismamának a vajúdás...

Mi jó a kismamának a vajúdás idején?

Figyelt kérdés

A húgom megkért, hogy legyek vele a szülőszobában, amíg vajúdik, a szülésnél már magára hagyhatom, tekintve, hogy mindketten az ájuldozós fajtából valók vagyunk.

Természetesen teljesítem a kérését, de semmi rálátásom nincs ezekre a dolgokra, fogalmam sincs, miben lehetek a segítségére, a terhére meg végképp nem akarok lenni.

Neked mi volt vagy mi lett volna a legnagyobb segítség?


2010. dec. 5. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Nincs a babának apukája, aki vele lehetne? Mert nincs annál felemelőbb érzés, ha a fájdalmában az ember a szeretett férfihez bújhat.
2010. dec. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A papa inkább kint várakozna a folyosón :-)

Szerintem véletlenül se akar meglátni olyat, amit nem szeretne.

2010. dec. 5. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az érzés hogy nincs egyedül és a biztatás hogy ügyes.neki elég az ha megfoghatja a kezed a tudat hogy nincs egyedül.
2010. dec. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A lényeg szerintem, hogy ne beszélj feleslegesen, pontosabban, ne mondj olyat ami olyan közhelyes és nemtudod milyen:) Pl: nem fáj az annyira, mindjárt túlleszel rajta:D Na én az ilyenektől verni tudtam volna a falat:d


Szeretjük a masszírozást:) A derék majd leszakad az nem rossz, de azt csináld amit kér:)

2010. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Úgy volt, hogy apás szülés lesz nálunk, de végül úgy döntöttem, hogy mégis egyedül szertnék lenni. A párom amúgy is rosszul lesz már a kórházi szagoktól is, láttam rajta a megkönnyebbülést, hogy így döntöttem. Akkor, amikor nagyon durván fájt, annyira idegesített, hogy nyugtatgatni akart, meg kérdezgetett, nekem pedig semmi kedvem nem volt beszélgetni, és az sem esett jól, ha simogatott. Én csak csendben összekuporodtam az ágy szélén, és összeszorítottam a fogaimat meg a szememet, amkor jöttek a fájások. Gyors és könnyű szülést a húgodnak!
2010. dec. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. dec. 5. 20:00
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg tudtam jönni-menni, jó volt hogy masszírozta a derekam, hogy fogta a kezem. És tényleg NE beszélj túl sokat, csak ha igényli. Szegény férjem, gondolta majd eltereli a figyelmem és beszél hozzám.....nem kellett volna. olyan csúnyán beszéltem vele, utána teljesen elszégyeltem magam, de akkor, ott nem nagyon tudtam finomkodni :)
2010. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!