Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi történhet velem? Ugye nem...

Mi történhet velem? Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel, miután felkeltem, elájultam.Egész nap hányingerem volt, szédültem, fájt a fejem, zúgott a fülem.(előző este egy kicsit sokat ittam, úgyhogy a fejfájás és a hányinger lehet, hogy annak tudható be).Viszont a vérnyomásom is nagyon alacsony volt. Ez ugye nem lehet a terhesség jele?(6 hete szeretkeztem utoljára, utána meg is jött a menzeszem.Védekeztünk, de azért mégis félek.)Kérlek titeket, segítsetek!
2010. dec. 6. 11:24
 1/5 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
Csak másnapos vagy... Ha megjött és védekeztetek is akkor nem vagy terhes.
2010. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nem terhesség az tuti!!
2010. dec. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

:) Másnapos vagy. :)

Nem vagy terhes az tuti. Igyál sok vizet, valószínű ki vagy száradva.

2010. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hú... Ez mind a másnaposság tünetei, sok mindenkinél van alacsony vérnyomás ilyenkor. Az, hogy ettől függetlenül 6 hete teherbeestél-e csak egy teszt, vérvétel vagy orvos tudná eldönteni.
2010. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!Egy kicsit megnyugtattatok, de már megint kezdek félni...a vérnyomásom még mindig alacsony és éjszaka a hasam és a derekam is fájt.Lehet, hoy csak bebeszélem magamnak, úgyhogy megpróbálkozok egy teszttel.Csak reménykedni tudok, hogy negatív lesz...
2010. dec. 7. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!