Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire biztos, ha a 12....

Mennyire biztos, ha a 12. heti uh-on azt mondják, hogy "mintha lenne valami a lába között"?

Figyelt kérdés

Van már egy kisfiunk és mindketten nagyon-nagyon szeretnénk egy hugit neki. A 12. heti ultrahangon mintha lett volna valami kukacszerű a babánk lába között, de azt mondta a szonográfus, hogy ez még nagyon bizonytalan ilyenkor. Az első babánknál a 12. heti 4D-n egyértelműen rávágták, hogy fiú.

Reménykedhetünk még abban, hogy kislány lesz? Természetesen ha kisfiú, őt is nagyon fogjuk szeretni, ne értsetek félre!!!


2010. dec. 6. 18:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mint ahogy a szonografus is mondta, ez meg egyaltalan nem biztos 12 hetesen. Tehat lehet meg akar kislany is. Nekunk ugyanez volt a 12. heti uh-on mondta, hogy mintha latna valamit ott, es a 16. heti uh-on kiderult, hogy csakugyan van ott valami. De nalatok meg lehet kislany. :)
2010. dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem akarok kötözködni, persze le lehet hurrogni, de, több tucat tanulmány terhesség nagykönyve(libriben van) taglalja, hogy csak a 13.héttől kezd el szétválni a két nemi szerv, addig egyforma a kezdemény, elég érdekes, a lányoknak a dudor visszahúzódik, meg jobban szétnyílik, kialakulnak a szeméremajkak, a fiuknak pedig a lógókák:) és nem egy napos program a magzatnál.


Második gyerek, mind a kettőnél profi doki vizsgált, aki megmondta, nagy hülyeség most azt latolgatni, fiú lány, majd a 19hetesen, vagy később be lehet lőni mi lesz a gyerkőc neme(26év szakmai tapasztalattal, profi géppel)

Szóval lehet tippelni, amúgy a szülőágyon biztos lesz fiú vagy lány, ebben a szemléletben vártuk 20hétig Ákost, de ott volt a lány név is, most még 6hét és lesz egy Nórám/Patrikom, unisex a szoba a holmik nagy része. Mindenkinek Nóra a kicsi, de nem esek kétségbe, ha fiú lesz, és Ákosnál sem estünk volna kétségbe ha nem tökös.


Szóval sok sikert:) Remény van, hogy kislány.


Amúgy melyikőtök van közelebb a 7es váltáshoz életkorban, mert ha te akkor lány, ha a párod akkor fiú a kicsi. Életkor osztva 7tel, és akinek kisebb az érték olyan nemű-babona, nálunk bevált:D és ezt tegnap hallottam én is:D

2010. dec. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szonográfus mondta a 12.héten, hogy egyértelmű fiú!!!

Ez a tény azóta sem változik, inkább egyre csak erősödik minden egyes UH-on.

Van reményetek, mert én úgy hallottam, hogy egy ilyenkor ha fiú, akkor az már egyértelműen látszódik, ha a baba megfelelő pózban van!

Üdv: 26 hetes km

2010. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták, hogy fiú a 12 hetesen, sőt, a 16 hetesen is. most itt tartunk. De énis láttam ott valamit.
2010. dec. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
18 hetes uh-on "mintha lenne valami a lába közt", inkább fiúnak gondolta a dokibácsi, de azt mondta, ez még inkább 50-50%. 19. hét 4D: kislány, csak a köldökzsinórt kaphatta a lába közé. Azóta maradt egyértelmű lánynak. 32 hkm
2010. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ez a 7-es valtasos babona nalam nem jott be, asszerint lanynak kellene lennie, de ket fiu. :)
2010. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Ez a 7-es váltás sajna nálam se működik, a kisfiamnak aszerint kislánynak kéne lennie :) Nálam a kínai fogantatás naptár se jött be anno :( Én ezekben a babonákban már nem hiszek, csak az ultrahangnak.

Még reménykedek. Köszi a válaszokat!

2010. dec. 6. 19:34
 8/22 anonim ***** válasza:

A 12. heti uh-n rávágta a doki, hogy fiú!

Most 31 hetesek vagyunk és azóta egyértelműen kiderült, hogy kislány!

2010. dec. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
12. uh-on azt tippelték hogy fiú. Majd a 29. hétig kellett várnunk, hogy újra mutassa magát. Ekkor már biztosra lehetett tudni, hogy kislány :)
2010. dec. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nekem a 12 hetesen azt mondták, hogy lehet kékre festeni a szobát. Mondanom sem kell, egy kis boldogság töltött el, mert egy lányunk már volt akkor. 24 hetesen közölték, hogy lány. Így lett 2 lányunk. Egyébként meg úgy voltunk vele, hogy mindegy mi lesz, csak egészséges legyen.

Kellemes és boldog babavárást kívánok neked!

2010. dec. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!