Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29. héten borzalmas derékfájás...

29. héten borzalmas derékfájás. Teendő?

Figyelt kérdés

Most lépek a 29.hétbe. Tegnap óta elviselhetetlenül fáj a derekam. Éjszaka óta enyhe hányinger is jelentkezett ami most is tart. Nyugtassatok meg hogy ez még nem a szülés jele:S Hétfőn megyek dokihoz esetleg hozzam előrébb?

Köszönöm a válaszokat előre is.


2010. dec. 7. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez nem a szülés jele. Elől is fáj a szemérem csontod? Nekem igen, és elmentem dokihoz, aki azt mondta, hogy ilyenkor a test termel egy hormont, ami fellazitja a szalagokat, hogy szülésnél a

3 csontból álló medence rugalmasabb legyen. Ilyenkor az van hogy a plusz súly miatt nagyobb a nyomás az egész medencén, és azért fáj mert a szalagok nem tartják rendesen. Én kaptam egy övet ami tartja a hasam, bár nem Mo-n élek nem tudom otthon mit csinálnak. Próbálj meg meleg vizes borogatást tenni rá. Méamit mondtak, hogy álljak 4 kéz láb, kicsit domboritsak és húzzam fel a hasam, majd engedjen le, mindezt lassan, napi 2-3x 10 percig.


Remélem jobban leszel, kitartás!

2010. dec. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megnyugtatást. Nem elől egyáltalán nem fáj szerencsére. Megpróbálom énis ezt a gyakorlatot.

Mégegyszer köszi:)

2010. dec. 7. 08:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem jó volt a hastartópánt az ikrekkel. Esetleg próbáld ki.
2010. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!