Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek lehetnek koraszülésre...

Ezek lehetnek koraszülésre utaló jelek? 30 hetes km

Figyelt kérdés
Nagyon szúr a szeméremcsontom, a hasam lejjebb ereszkedett, mint volt, és amikor felállok, olyan nehéznek érzem a hasam, húz lefelé és nagyon nyomja valami a gátam és a szeméremtájékomat. emellett még szurkál is a méhem. Lehet hogy hamarabb akar kibújni a fiam?
2010. dec. 7. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nyílik a méhszájad. Nekem így nyílt ki már a 25. héten.
2010. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha teheted pihenj többet, de ezek a jelek még egyáltalán nem jelentik, hogy koraszülés lenne. a lejjebb ereszkedett has sem jelenti azt. lehet, hogy most fordult be a baba, vagy már koponyafekvéses volt ezelőtt is?

ha nyílik a méhszáj még az sem jelent feltétlenül gondot, attól függ melyik méhszáj nyílik. de ezt a doki majd megállapítja vizsgálattal. amúgy sokszor nekem is annyira nyílalt, hogy azt mondtam tuti nyílik, de mégsem.

szép babavárást kívánok.

2010. dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ba van fordulva pár hete , és 2 napja sokkal kevesebbet is mozog.
2010. dec. 7. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
figyelj, ha bizonytalan vagy akkor inkább menj el a nődokihoz vizsgálatra (méhszáj) vagy / és a védőnőhöz, hogy nézzen szívhangot. utána hidd el te is megnyugszol.
2010. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt már koraszülésem és előtte két nappal annyira fájt a derekam és görcsölt a méhem, hogy sírtam a fájdalomtól. Amikről te irsz, az az utolsó hetek természetes kínjai közé tartozik. Ha nagyon fáj, ne minket hanem az orvost kérdezd inkább. Egy plussz vizsgálat és megnyugodhatsz.
2010. dec. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 26 hetesen kezdett nagyon fájni a szemérem csontom ha felálltam valahonnan meg a hasam is húzott és még a combjaim is alig akartak elbírni.Tegnap voltam dokinál Uh-on azt mondta semmi gond nincs nekem is már befordult a pici.Már jó pár hete érzem én is most vagyok 33hetes.Ne aggodj.Könnyű szülést ha itt lesz az ideje.Reméljük még egy darabig őrzik a helyüket.
2010. dec. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!