Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bp. XIV. Örs vezér téri...

Bp. XIV. Örs vezér téri sztk-ban mikor van terhesultrahang? Ki a jó orvos ott?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Időpontra megy a terhes UH. Be kell jelentkezni a terhesgondozásnál, hogy UHt szeretnél. És rendelésidőben megy.

Aki ott van orvos-gárda csak jó orvos.

2010. dec. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Telefonon vagy személyesen kell bejelentkezni? Mikor lehet és milyen számon (ha számon)?

Ezek szerint ha csak úgy odamegyek, nem is fogadnak?

Köszi szépen, ígz legalább nem mentem el feleslegesen.

2010. dec. 7. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős terhes vagy? Ha az első lenne(6-8), akkor nem kell bejelentkezni. Elég felkeresni a dokit, hogy lehet terhes vagy, Xhetes, vizsgálat és ha gépes szobában vagy akkor azonnal készítenek hüvelyit, ha a 203azt hiszem, akkor átküldenek egy másik szobába.
2010. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

204es szobában nincs gép egyedül.

2010. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

7 hetes vagyok. Látott már doki 6 hetesen, de itt még nem voltam és ide tartozok, meg ide szeretnék járni, ha tényleg jó gárda. Akkor szerinted meg fog nézni holnap?

Nagyon köszi, h segítesz!!

2010. dec. 7. 19:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze megnéznek, pláne, hogy a terhesgondozáshoz kell az orvosi szakvélemény, hogy tényleg babás vagy, mármint él a kicsi, ehhez UHznka.


Amúgy az Uhk alkalmával az Uzsokiba vagy az Istvánba utalnak, persze elvégzik itt is, ha kéred.

A menetrend:

Holnap mész, akkor megvizsgál valamelyik doki, akit választasz(ha akarsz végig járhatsz hozzá, anélkül, hogy ő lenne a szülésnél, vagy akár össze vissza) ad egy leletet, hogy terhes vagy. Akkor ott a 201es szobában lévő asszisztenstől kérhetsz időpontot, ne lepődj meg, ha első alkalommal nem lesz beszélgetés, hanem csak amikor időpontra a 201esbe mész.

Amikorra kapsz időpontot, akkor mész a 201be, ahol kitöltik a kartont neked, kérdezhetsz, kapsz beutalót ekgra(szembe folyosó, lent a portán frissen kapott beutalóval mehetsz is azonnal), fogászatra, laborra, házidokihoz és védőnőhöz.

Kapni fogsz egy menetrendet, hogy mi mikor jön hetekre lebontva.

És mindig úgy megy, hogy 201es, és utána a doki, asszisztens mér vérnyomást, súlyt, töltögeti a kiskönyvet, beutalókat osztogat, a doki vizsgál ő is beírja a dolgokat a könyvbe, és engednek az utadra, 16héttől azt hiszem meg szívhang keresés is van a dokinál.

Ha felvettek terhesnek, akkor bármi van pl pattanás a szeméremajkadon, nincs időpontod, akkor is a Terhesgondozóra kell menni, soron kívül megnéznek. Elvileg lent a betegeligazítón gépen is be lehet jelentkezni.

2010. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a rászletes leírást :)

Felhívtam őket, adtak időpontot, csak nagyon sokára (16). Kérdezte, h van-e már papírom a babáról, mondtam, h van. Szóval ha van már papírom, akkor gondolom, nem mehetek csak úgy oda..

2010. dec. 7. 19:42
 8/9 anonim ***** válasza:

Még nem vagy a gondozásban, így menni mehetsz:)))) azért kérdezte a papírt, hogy beírjanak e, vagy csak most lesz biztos.

14én én ctgre megyek:)így a nevem naranccsal van beírva, azt hiszem az új játékosokat neonzölddel húzzák ki...

Sok boldogságot

2010. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi és Neked is minden jót!
2010. dec. 7. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!