Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismama vagyok,...

5 hetes kismama vagyok, nagyon szédülök, köhögök, herpesem is volt. Ezek vetélésre adnak okot?

Figyelt kérdés

Februárban volt egy elhalt ikerterhességem, Velük is úgy kezdődött, hogy nagyon szédültem. De Velük csak hányingerem volt.

Jelenleg 5 hetes kismama vagyok és most is nagyon szédülgetek, fáradékony vagyok, de most rendszeresen hányok és sokkal érzékenyebb vagyok a szagokra. Sajnos már 2 hete köhögök is és félek, volt a számon herpes is.

Ezek az okok vetélésre adnak okot?

Az ikrekkel sem véreztem be.


2010. dec. 8. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:

Amikor először terhes lettem annyira odafigyeltem mindenre (nem ittam alkoholt, kávét, nem mentem strandra, nem fürödtem forró vízben, nem szexeltünk, a klotyón még nyomni sem mertem rendesen) nehogy baj legyen. Aztán a 8. héten megállt a szíve. Rá 4 hónappal jött az újabb pozitív teszt, pont a szabi kezdetén, azt mondtam nem vagyok hajlandó elrontani a szabadságomat azzal, hogy minden jót megvonok magamtól, éltem tovább, kávéztam, esténként Sangriáztunk a teraszon, nagyokat szexeltünk, és péersze nem lett baj. Sajnos semmit de semmit sem tehetsz azért, hogy a kisbaba megmaradjon (persze gondolom nem dohányzol meg ilyenek). Köhögés meg ajakherpesz, ezek semmilyen hatással nincsenek a terhességre. Nyugodj meg, ezúttal minden rendben lesz!:) Nyugodtan éld bele magad, mondjátok el a családnak és készülj fel, hogy gyermeketek lesz! Így oldódik a szorongásod, és semmivel sem könnyebb elviselni a mveszteséget, ha előre felkészülsz rá. Bocs kicsit hosszú lett, de nagyon átérzem a helyzetedet! Minden jót!

25 h

2010. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Párom már sajnos úgy áll hozzá, hogy Ő addig nem éli bele magát, amíg a kezében nem tarthatja.

Köszönöm szépen, hogy írtál és az átérzésedet!

Minden jót Nektek!!!

2010. dec. 8. 18:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a 4. héten voltam eléggé beteg, meg voltam fázva magyon, fájt a torkom és megvagyunk :) A hányás, szédelgés, fáradtság sima terhestünet, ne aggódj. 7+1 h km.
2010. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves 7+1 h km!

Neked mikor láttak valamit az UH-on?

Köszönöm.

2010. dec. 8. 18:54
 5/10 anonim ***** válasza:
5+2 hetesen voltam, akkor volt 8 mm petezsák és icipici, sejthető embrió. Azóta már láttam a szívecskéjét is :)
2010. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5+2 hetesen csak sejthető embrió? A szívecskéjét mikor sikerült látnod? Köszönöm.
2010. dec. 8. 19:18
 7/10 anonim ***** válasza:
5+2 hetesen egy pici pont volt még csak, 6+2 hetesen 6 mm és akkor már dobogott a szíve is :)
2010. dec. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen és minden jót kívánok!
2010. dec. 8. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi, neked is minden jót!
2010. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszönöm nagyon.
2010. dec. 8. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!