Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hipp Natal mellé szedek még...

Hipp Natal mellé szedek még más vitamint?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 18:17
 1/8 A kérdező kommentje:
szedjek?
2010. dec. 9. 18:18
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Én magneB6-ot szedek és hetente szoktam 1*vagy 2* calcium pezsgőtablettát.

Nekem nagyon bevált,nem okoz gyomor bántalmakat stb.

Minden jót kívánok!

2010. dec. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm és melyik kálcium tablettát?
2010. dec. 9. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:

A MagneB6-ot sem kell nyakra főre szedni csak ha keményedsz, mert ha meg igazán kell nincs azaz adag ami használni fog.

Elég a Hipp nem kell két lábon járó vitaminnak lenni:-))

2010. dec. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és ha nagyon sok ásványi anyagot viszel be akkor az csuda jó mert a felesleg nem ürül ki teljesen hanem lerakódik az érfalakra, szóval többet árt mint használ...
2010. dec. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ok ,köszi.
2010. dec. 9. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Elsőválaszoló vagyok.

MagneB6-ot a méh izmainak lazítására szedem,hogy könnyebben táguljak,illetve lábgörcsök miatt.

Nyilván ha nem indokolt akkor nem kell szedni.

Kalciumból 500mg-st szedek a Calcium Sandozt,de jó más féle is.Nem kell minden nap,de a fogaknak,csontoknak is jót tesz,mert a baba fejlődése jó sokat elvesz a szervezetből.

És sajnos ma semmilyen zöldségből és gyümölcsből nem jut a szervzeted elegendő vitaminokhoz és ásványi anyagokhoz

esetleg,ha idény gyümölcsökröl van szó,

Én sem vagyok híve a sok vitaminozásnak,csak annyit adjunk a szervezetünknek,amennyi megkíván.

Ezért fogyasztom én is a Hipp-et ,mert bio és vegyszer és vegyianyag mentes!

Jó egészséget kívánok!:)

2010. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
magnéziumot általában napi 2-t. kalciumot ha eszembe jut, kb 3 naponta, és vasat, mert azt a doki írta fel. Plusz döntöm magamba a gyümölcsöket is.
2010. dec. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!