Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan hogy szüléskor...

Van olyan hogy szüléskor kérem meg a szülésznőt hogy maradjon ha tud?

Figyelt kérdés

Nem tudom mennyire lehetett érteni mire gondolok?

Tehát arra gondoltam hogy pl. ha bekerülünk a szülőszobára és műszakváltás lenne de nekem nagyon szimpi a szülésznő és megkérném rá hogy nem e vezetné le a szülést?Persze ha nincs más dolga vagy épp egy másik kismamája.Szerintetek lehet ilyet?


2010. dec. 9. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:

persze, biztos lehet

biztos marad, ha éppen ráér

2010. dec. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem erre valók a fogadott szülésznők. Én ezért fogadtam, hogy velem foglalkozzon, és ha szülök, akkor szabadidejében is bejön, ill. marad.
2010. dec. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint(mint 2x szült anyuka)szívességből nem fog bent maradni...Általában 12 órás a műszakjuk,örülnek,ha haza mehetnek.Nekem mindkét alkalommal volt fogadott szülésznőm,és ebben az esetben persze természetes,hogy addig maradt,amíg meg nem született a baba.
2010. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megkérheted, legfeljebb visszautasít.

De ebben az esetben készülj fel, hogy valamennyi hálapénzt elvár a túlóráért cserébe.

2010. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hálapénzért szerintem maradni fog
2010. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Persze azt tudom vagyis gondoltam hogy pénzért cserébe és akkor föl is ajánlanám neki vagy majd szülés után odaadnám,de ha mondom neki hogy szeretném megkérni hogy ő vezesse le és ..... a végét nem tudom hogy mondjam neki.

Csak azért kérdeztem mert az első fiammal úgy jártam hogy pont éjszakás volt az a szülésznő aki nagyon szimpi,de nem volt akkor megfogadva.Csak mivel van fogadott dokim és nem tudtam hogy mennyire lesz rá pénzünk így előre nem mertem felfogadni,de ha úgy hozná a sors akkor így szeretném "felfogadni".Ez most jutott az eszembe hogy vajon létezik e ilyes fajta felkérés.

2010. dec. 9. 21:12
 7/8 A kérdező kommentje:

Szóval akkor műszakváltás volt és másik szülésznőnél szültem.Nem tudtam hogy lehet e ilyet.Most is ha így lesz hogy kifogom hogy ő lesz bent egy próbát teszek.

Köszi mindenkinek!!!

2010. dec. 9. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:

21:11 vagyok.

Szerintem, ha azt akarod, hogy ő legyen és ezt tudod is honorálni, akkor kérd meg őt szülés előtt, hogy legyen ott veled!

Én fogadtam szülésznőt - hozzá fogok járni CTG/NST-re is. Ha szülök, akkor hívom telefonon és ő bejön műszakon kívül. 20000-et fogunk adni neki.

2010. dec. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!