Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normális, vagy valamilyen...

Ez normális, vagy valamilyen fertőzés?

Figyelt kérdés
Pár napja sűrűbb a folyasom, de nem változott a színe és a szaga különösebben. Kicsit viszketett de egyszer bementem canestennel és el is múlt. 23 hetes vagyok
2010. dec. 20. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet elkaptál valami kisebb fertőzést. Én a helyedben mindenképpen elmennék vele nődokihoz, mert ha nem gomba, hanem baci, az még veszélyt is jelenthet a babára nézve:(


Boldog babavárást!!:)

2010. dec. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem ne izgulj!mikor kell legközelebb menned dokihoz?ha nincs újabb tüneted, akkor elég ha majd elmondod neki mikor mész.Nekem kb a 30.héttől végig volt valami folyásom, egy csomó kúpot elhasználtam, de nem nagyon volt változás.Aztán a végén mikor vettek tenyészetet kiderült, hogy nincs semmi, teljesen egészséges kisfiam született.A baba azért védve van, nem kap el rögtön minden hülyeséget, amit összeszedsz.Nekem sem kapta el, pedig egyszer mikor a doki megvizsgált azt mondta hogy nagyon csúnya gombát szedtem össze...szóval csak nyugi, minden oké lesz:)
2010. dec. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Jan 3an megyek megyek dokihoz. Kb 2 hete kaptam antibiotikumot fertőzések ellen. Amúgy teljesen zárva vagyok, azért úgy kisebb az esély h veszélyes a babára nem?
2010. dec. 20. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:

De ettől még nyílhat a méhszáj. Nekem tünet nélkül nyílt.

31h

2010. dec. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az is igaz...
2010. dec. 20. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
második vagyok, ne izgulj, ha eddig zárt voltál akkor nem túl valószínű, hogy nagyon kinyíltál volna.De megértelek én is végig ettől paráztam....Amúgy ha ki is nyilsz picit, akkor sincs közvetlen veszélynek kitéve a baba, azért a burok is védi...ne aggódj, 2.áig tuti nem lesz semmi gond!!!kellemes ünnepeket:)
2010. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Neked is boldog ünnepet!
2010. dec. 20. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!