Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetesen 7mm-es petezsák, ma...

5 hetesen 7mm-es petezsák, ma pedig 6 hetesen 12x12 mm-es petezsák, az jó vagy vmi baj lehet hogy még mindig nem láttak szívhangot? Hasival néztek.

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt sincs még szívhang, holnap töltöm a 6. hetet, papíron(!). Sőt nálam még csak egy 8 mm-es petezsákot láttak. Ez nem baj. Nekem valószínű később volt ovum mint gondoltam.
2010. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát igen nekem is később volt az már tuti mert dec.2re nem vártam de csak 6-án lett pozitív a teszt és tudom hogy előbb voltunk együtt (16-17-én) de azt már ki kellett volna mutassa hamarabb a teszt illetve 21-én voltunk még együtt. Máskor nem szóval más nem lehet.

Hát remélem minden oké lesz, de olyan ideges vagyok, csak januárban tudok menni legközelebb az ünnepek miatt csak ügyelet van a kórházban a dokim meg nyaral.

2010. dec. 20. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lesz itt gond...nekem 6 hetesen es 3 naposan volt szivhang...nem is kell meg ilyen koran menni orvoshoz mert nem sokat lat...sok orvos csak a masodik kimaradt verzes utan fogad hogy valoban lasson is valamit...igy most az a szar hogy hetente visszahiv es tiszta ideg vagy a turelmetlensegtot...en most varom a 2. babat es pont 6 hetes vagyok de csak jovore megyek eloszor...azt mondta az orvos hogy csak akkor kell menni ilyen korai szakaszban ha gorcsolsz vagy verzel..
2010. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasival sokkal kevesebbet látnak.
2010. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!Hát ez az...pedig ott volt a hüvelyi vizsgáló fej is, megnézhette volna...csak nekem olyan kevésnek tűnik a különbség a petezsák mérete között, úgy olvastam ilyenkor nagyon gyorsan növekszenek.
2010. dec. 20. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!