Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak ezen az oldalon pápai...

Vannak ezen az oldalon pápai ill. pápa környéki kismamák? Cserélhetnénk tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
2009. jan. 27. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én pápai vagyok, és pénteken kezdem a 29. hetemet.

Te milyen idős terhes vagy?

Lehet, hogy ismerjük is egymást :)

Mire lennél kíváncsi?

Írj privit ha van kedved!

2009. jan. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia! Én szombaton töltöm a 16 hetemet, és kíváncsi voltam , hogy vannak e környékbeli kismamák ezen az oldalon.Te kihez jársz orvoshoz?Én a Gáspárhoz nagyon megvagyok vele elégedve.Igazából rengeteg kérdés motoszkál bennem nagyon izgulós vagyok hogy minden ok legyen, sajnos áprilisban volt egy vetélésem ezért vagyok ilyen parázos. Már nagyon várom a következő uh-ot, hátha megmutatja magát a babánk.Te tudod már mi lesz vagy meglepi? A 18. heti uh után mi jön?

Ha van egy kis időd irj magadról minden érdekel!

Vigyázz magadra és boldog babavárást

2009. jan. 28. 17:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia, az előző vagyok!

Szívesen beszélgetek veled, nekem is mindig volt valami kérdésem, nekünk is első baba, de egy pár héttel már előtted járok, és segítek ha tudok!

Én amúgy Cellbe járok dokihoz, mert nekem is volt már sajnos egy vetélésem és itt Pápán a Holczer elég bunkón viselkedett, és elment a kedvem tőlük :(

De sok olyan ismerősöm van akik itt szültek és szülnek hamarosan, és meg vannak elégedve a pápai dokikkal és az ellátással!

Írj az emil címemre, mert én csak itt tudok neked válaszolni, de te rá tudsz kattintani a válasz jobb alsó sarkában lévő írásra, és az már az emilemre jön.

Várom a leveled!

2009. jan. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Segítsetek légyszí! Én is a Gáspár dokihoz járok, jelenleg 16 hetesek vagyunk, de nagyon nem vagyok képben, hogy mikor mit kell csinálnom :( Hétfőn kell mennem elvileg AFP-re, de nem kaptam semmilyen papírt vagy beutalót a dokitól. A holnapi napot is csak azért tudom, mert amikor a 12 hetes UH-on voltunk, akkor adott egy papírt, de rögtön átküldött a szülészetre vérvételre, és azt a nőnek oda kellett adnom, azóta nem kaptam vissza, és teljesen tanácstalan vagyok! Segítesetek légyszí, mert tuti hülyének néznek... Köszönöm előre is, további szép napot mindenkinek! Viki
2009. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia! Örülök, hogy jelentkeztél azt hittem csak ketten vagyunk. Az a papír nálam volt végig a 12. hetes uh-on írták rá az adatokat és én jan 26- án vittem magammal.Szerintem nem gond mert biztos megőrizték ott ezt a lapot úgyanis csak ezzel a lappal lehet elküldeni a véredet.Én a 12. hetes után a 16. héten mentem a dokihoz magánrendelésre, vagyis terhesgondozásra 4 hetente megyek hozzá. A 18. heti uh a genetikai a kórházban lesz nekem 16- án, és azt mondta hogy majd a köv. időpontot ott megbeszéljük.Egyébként én sem tudom mi következik ezután. A 16. heti uh-on megmondta hogy kisfiúnk lesz, aminek nagyon örültünk én az elejétől éreztem. Egyébként hogy érzed magad, rosszullétek már elmúltak?Ha bármi kérdésed lenne szívesen segítek ha tudok.

Boldog babavárást.

2009. febr. 6. 20:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hú, köszi szépen, hogy válaszoltál :) Egy kicsit megnyugodtam. Nekem semmi problémám nem volt, rosszullétek se voltak, semmi émelygés, hányinger. Elég szerencsésnek érzem magam, és ha a baba is úgy akarja, akkor még áprilisban is szeretnék dolgozni. Egyáltalán nem megterhelő a melóm, és nagyon szeretem-csak férjek majd el a pocimmal :) Eddig még nem híztam semennyit, de ami késik nem múlik :D Én is kispasit szeretnék, remélem a következő alkalommal meg is tudják mondani. Ti mikorra vagytok kiírva? Hogyan szeretnétek szülni? Apuka is bent lesz? Köszi előre is a válaszodat, további szép tavaszias időt kívánok! Viki
2009. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló vagyok:Júl.17-re vagyok kiírva de a babó 1 héttel idősebb az uh szerint valószinű előbb meglesz, már nagyon várjuk.Már megvolt az afp vérvétel? nekem tegnap lett meg az eredeménye ami jó lett hála égnek.Nagyon várom már a hétfőt akkor megyünk 19.heti uh-ra.Tegnap vettünk Győrben kismamanacit és körülnéztünk a babának is olyan jó volt már nagyon szeretnék vásárolni de még korainak tartom.A szülésről még nem érdeklődtem hogy milyen fájdalomcsillapítás lehetséges például vagy kell e a babának valamit bevinni -nem tudom.A férjem valószínű csak a vajúdás alatt lesz velem , de majd még meglátjuk egyébként nagyon lelkes apuka már most.

Ha van kedved írj! szia

2009. febr. 11. 14:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Na, mi most értünk haza a kórházból. Elvileg a vesémmel vittek be, de aztán kiderült semmi bajom nincs. A babának mindennap 2x meghallgattuk a szívhangját-nagyon szuper volt :)Mi pár nappal járunk előrébb mint amit először számolt a doki, de így sem ússzuk meg a legmelegebb nyári napokat... Már a legelejétől vettük mi a cuccokat a manónak, nem akarom az utolsó hónapokra hagyni a feszült vásárlást. Meg nem kis pénzbe kerülnek ezek. Elvileg már csak a szobát kell kifestenünk és leparkettázni, és mindenünk megvan akkor. Meg könnyebb még kis pocival vásárolni, így előre felpakoltunk :) Amúgy a kórház miatt majd ne aggódj, rengeteg nővérke és doki van a szülészeten és nagyon aranyosak :) Ezt az elmúlt napokban tapasztaltam. Akkor további jó babavárást kívánok és vigyázzatok ebben az influenzás időben! Szia
2009. febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hú remélem már jól vagy és nem lesz semmi gond! Azt szeretném megkérdezni hogy te terhesgondozásra hova jársz a doki magánrendelőjébe vagy a kórházba?köszi és vigyázz magadra
2009. febr. 22. 18:13
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Most meg az influenza kapott el, úgyhogy már elegem van ebből a télből. Én a kórházba járok terhesgondozásra. A legelején voltam a magánrendelőjében-amikor megismertem, aztán onnétól kezdve a kórházba. Szép napot! Szia
2009. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!