Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is kevesebbet mozog a...

Másnak is kevesebbet mozog a babája? 35hetes vagyok és azt veszem észre hogy kevesebbet mozog, sokszor keményedik és szurkál a hasam, amikor viszont elkezd mozogni az igen fájdalmas tud lenni. Eddig egészen más volt. Kicsit aggódom.

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!! 34. hétben vagyunk, és ugyan így van, mármint a fájdalmas mozgás, mozogni ugyanolyan sokat mocorog, de néha úgy be tud indulni, hogy igenis fáj!! Sokan megszólnak ilyenkor, hogy hogy mondhatok ilyet, de hát ha egyszer így van, nem minden mozzanata "leányálom" :) :) Keményedni nekem is sokszor szokott, vagy, hogy a derekam is majd leszakad, és a medencecsontom is érzékenyebb, az orvos szerint tágul és helyezkedik a Fiatal Úr! Már nem sok van hátra :)

Könnyű szülést neked!! :)

2011. jan. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi remélem az lesz.És neked is ezt kívánom.
2011. jan. 4. 14:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem helyezkedik a drága!Fészkelődik, mert egyre szűkebb a hely.Én még a 28. hetet taposom, de tegnap meg ma csak mocorgást érzek.Lehet front jön.:)))Nem aggódok, mert azért naponta 5-6x bejelentkezik.
2011. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az utóbbi két napban az én kisfiam is kevesebbet mocorgott, inkább csak kitolja valamijét. 29 hkm
2011. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.ne aggódj minden rendben csak már kevesebb neki a hely a pocakban.
2011. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is gyakran éreztem így és a doki is megmondta, hogy a szűk hely miatt bizony ott tágítana ahol csak tud. Volt amikor a bordáim alatt akart kijönni, de szó szerint. A végén már azt gondoltam, hogy egyszer kiszakad a bőröm és kidugja a tappancsát. De kibírtuk a 40. hétig és ott jött ki ahol kell.
2011. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!