Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+3 kismama vagyok, ma voltam...

4+3 kismama vagyok, ma voltam először dokinál. Megnézett UH-val, de nem látott semmi. Csak annyit mondott megvastagodott a méhnyálkahártyám. Jövő 7re visszahívott. Szerintetek akkor lát már vmit?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Épp most írtam lejjebb, hogy én 5+6 hetesen voltam dokinál, és akkor még nem látszódott semmi, azóta már 2 éves a lányom.

Túl korán mentél, és szerintem még a jövő hét is túl korán van. 7 hetesnél előbb nem érdemes orvoshoz menni.

Drukkolok neked.

2011. jan. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet hogy csak 2 hét múlva fog látni valamit... én 5 hetesen mentem el és nekem is csak a megvastagodott nyálkahártya látszott.
2011. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én is ma voltam 5+6 hetesen, tuti az időpont és csak 12mm petezsák és szikhólyag volt
2011. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
bőven ráértél volna még elmenni dokihoz. Kb két hét is eltelhet, mire látni fog valamit. Ebben a "korban" normális, ha csak megvastagodott méhnyálkahártyát lát a doki.
2011. jan. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ma voltam orvosnál és nekem sem látott még semmit így nekem is jövő héten vissza kell mennem hátha akkor már látszik... :-S Remélem mert már nagyon kíváncsi vagyok mennyi idős terhes lehetek :-)
2011. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanígy volt,egy hát múlva már petezsák volt,utána egy hétre szívhang is!:-)
2011. jan. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Remélem igazatok lesz és jövő héten már látszik valami..

Rossz ez a bizonytalanság..meg amúgy is ideges vagyok,hogy minden rendben menjen..

2011. jan. 5. 10:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos Minden ok lesz!Én ilyenkor már elkezdtem szedni a terhesvitamint.
2011. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Remélem is..igen én is elkezdtem..a Femibiont ajánlotta tegnap
2011. jan. 5. 11:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is azt szedem,nálam semmi mellékhatás nem volt/nincs.
2011. jan. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!