Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sárgás, töredező körmök, és...

Sárgás, töredező körmök, és száraz ujjbegyek terhesség alatt. Mitől? 38 hetes km

Figyelt kérdés

Mitől lehet?Candida gomba?De azt a kenetminta kimutatta volna?

Más kismamának is van ilyen tünete?

Gyógyszertárban azt mondták,talán terhességi ödéma...na de attól miért száraz lenne a kezem...az ujjbegyeimen a bőr már szinte úgy megvastagodott,hogy nem érzek vele rendesen...

nőgyógyász nem tudott rá mit mondani,annyit ha nem múlik el terhesség után,akkor bőrgyógyász

addig zsíros krém...


2011. jan. 6. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak vitaminhiány, a babó elszívja előled. Szerintem a szülés után helyrejön
2011. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanez volt a gondom. Semmit nem tudtak rá mondani illetve kezelni sem.

Azóta 4 hónapos a csemetém, és még mindig megvannak ezek a tünetek, bár enyhébb formában. Remélem lassan elmúlik.

Azon röhögtünk a férjemmel, hogy a lábujjam körme olyan sárga volt egyszer-kétszer, mintha erős bagós lettem volna, és ott tartottam volna a cigit. :)

Szép szülést Neked!

2011. jan. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kiszáradtak az ujjbegyeim a terhességem elején, de nem megvastagodott, hanem olyan szinten lehámlott, hogy már az 'ujjlenyomatom' se látszott. A kisfiam már másfél éves, de még mindig nem jött helyre. Sokszor csak úgy minden ok nélkül felreped, meg vérzik, mintha megvágtam volna, pedig nem. Én is mindenféle krémet próbáltam rá, de egyedül az Avon glicerines kézkréme volt rá pozitív hatással (nem reklám, nem vagyok Avonos), attól határozottan javult az állapota.

Én az internetes keresés alapján arra jutottam, hogy valami dyshidrosis dermatitis lehet.

2011. jan. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,most kaptam gyógyszertári krémet,hát picit jobb...

az avon krémek tényleg jók,nekem a holt tengeri vált be,csak hamar elfogy,egy hét alatt,és hetente venni...úgy elég drága...

mindenki azt hitte bagózok terhesen...persze elmagyaráztam,hogy akkor nem az összes körmöm lenne sárga...

2011. jan. 13. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!