Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rákszűrésre miért "telt...

Rákszűrésre miért "telt hólyaggal" kell menni?

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget.
2011. jan. 13. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk biztos nem, mert ki is van írva nagy betűkkel a rendelő ajtajára, hogy vizsgálat előtt a wc használata kötelező. Valamelyik UH-nál javasolják, hogy jobb, ha telített a hólyag, de most nem tudom,hogy melyik az...
2011. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha rákszűrés előtt el kell menni wc -re. Telt hólyaggal nem tud megvizsgálni a doki. Én voltam hasi-ill vese ultrahangon, ott viszont "szeretik" ha az ember telt hólyaggal megy be.
2011. jan. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
-ha
2011. jan. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hmm,igen,elvileg sima rákszűrésre megyek,de az Orvosom lehet megnéz UH.-on i,mivel nemrég szűltem:-)akkor lehet ezért mondta,h telt hólyaggal menjek:-)
2011. jan. 13. 10:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Hüvelyi ultrahangot üres hólyaggal, hasi ultrahangot telt hólyaggal nézik
2011. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem kell telt hólyag a rákszűréshez... Nem is értem. A hüvelyi uh-hoz sem. A hasihoz sem!!! Nekem mindig szólt a doki, ha kell, menjek el wc-re előtte. 4D-n is. Ez szerintem tévhit lehet.
2011. jan. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Telt hólyaggal voltam,előx megnézett uh-al,megnézte h van e tüsző(mert tervezzük a babát) ,majd ezután volt a "sima " manuális vizsgálat,ami előtt persze wc-zni kellett:-)

elvileg azért jó a telt hólyaggal uh-ra menni,mert a folyadék jól vezeti az ultrahangot,és az pont a méh előtt van vhol:-) mostmár tudom:-)

2011. jan. 14. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!