Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazódástól számítva a...

Beágyazódástól számítva a hanyadik napon lehet leghamarabb szívhang, és mikor kell már tutira lennie?

Figyelt kérdés
A dokim szerint most tartunk a beágyazódásnál.Két hét múlva kell visszamennem.Azt mondta addigra látni kell a petezsákot.De vajon szívhang is lesz már?
2011. jan. 15. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha most tartotok a beágyazódásnál,akkor kb 2 hét múlva lehet már a babát is látja. Beágyazódás után 3 héttel már van szívhang.
2011. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Az az érdekes, hogy a teszt 9-én már pozitív volt, elég erősen.
2011. jan. 15. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
ez tényleg érdekes! mikorra nem várod/vártad?
2011. jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
dec. 1-jén volt meg utoljára, 31-33 napos ciklusaim vannak.Szóval január 8-án már a 39. napnál tartottunk.
2011. jan. 16. 08:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első gondolatom az volt,hogy válts orvost!! aztán gyorsan fel is fogtam amit írtál,és azt modom: válts orvost!!!! A tesztek (20-25-ös érzékenységűek) ugyanis csak a beágyazódás után 3 nappal képesek kimutatni a terhességet! Ha 8-ra nem vártad,akkor ha holnap elmész egy másik dokihoz,és uh-t csinál,akkor a petezsákot már látni fogja! (én 4-re nem vártam, és 11-én már látott egy 4 mm--es petezsákot)

Válts orvost!!

2011. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igaz.De nagy valószínűséggel ,dec. 27-én, vagy jan. 1-jén jött össze.Így legfeljebb csak egy jobb uh gép miatt lenne érdemes dokit váltani, nem?Már szültem nála, semmi gondom nem volt vele.
2011. jan. 16. 18:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha jan.1-én jött volna össze,akkor a teszt még aligha mutatta volna ki 9-én. Ha a peteérés napját tudnád,sokkal egyszerűbb lenne,de akkor is ki van zárva,hogy a teszt kimutatta volna 9-.én ha 1-e lenne a fogantatás ideje. Mert a tesztek (függően az erősségtől) a leghamarabb a fogantatás utáni 12. napon képesek kimutatni-de ez se mindenkinél... szóval tuti nem januárban fogant. Sacc/ kb most körül kezded az 5. hetet.

Nem vagyok orvos,csak már az 5. terhességemnél tartok (2 elment) és józan paraszti ésszel is világos,hogy amikor a kérdést kiírtad,nem tarthattatok még csak a beágyazódásnál... ha nem is látott semmit az un-n ...könyörgöm! nehéz lett volna neki kicsit számolni??

Mindegy. Ha ma dokihoz mennél,akkor valószínű hogy már egy petezsákot látna-de olyan is van,akinél először csak a 6. héten lehetett látni valamit. Mindegy. A lényeg,hogy jövőhét végén már elvileg lesz szívhang.

Buggyant egy dokid van... még mindig nem tudom felfogni,hogy tarthattál a beágyazódásnál,ha már 9-én pozi volt a teszted... lehet csak én vagyok a hülye.

Én is jártam olyanhoz,akinél sz-r volt, illetve még mindig az az uh. de én inkább utazok,hogy normális körülmények között follyon a vizsgálat minden részlete. Itt olyan sz-r a gép, hogy amikor az első terhességem volt és akkor még nem tudtam,hogy van itt is nőgyógyászat-akkor költöztem ide- kórházi szakrendelésre mentem,ott az avatatlan szememmel 1. re láttam,a babánkat. Itt a második lányunknál (3. terhesség) se láttam semmit a gépen,csak amikor már a kezembe fogtam a képet. Akkor is alig láttam. A 18.heti vizsgálaton miután kinyomta a képet, percekig nézte,majd egy vonalat húzott bele tollal, felé írta, hogy combcsont.

Jó,mondjuk itt egyéb gondok is vannak,de ebbe nem merülök bele,így is sokat írtam, BOCSI !!!!

A lényeg,hogy én tuti váltanék.

Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!!

2011. jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát kicsit buggyant, az tény, de nem értem az egészet.Akkor valószínűleg 27-én fogant. Két napja csak számolok...De végül is biztos hogy baba van a tesztek miatt, tüneteim vannak, amúgy jól vagyok.Na majd kiderül:-)))
2011. jan. 18. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!