Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13. hetes iker kismama vagyok....

13. hetes iker kismama vagyok. Eddig semmi hányingerem nem volt, kb.1 hete viszont naponta többször is ingert érzek. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Leginkább akkor jön rám, ha sétálok, mászkálok, stb. Tv nézés és pihenés közben egyáltalán nem.

Nem érzek "feljövő savat" sem.


2009. febr. 2. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normalis jelenseg, hiszen terhes vagy. A legtobbszor mar az elejen van hanyinger, de valakinek kesobb jelentkezik. Mindenkinel mas. Valaki vegig hanyja a terhesseget, valaki egyetlen egyszer sem

Nyugodj meg minden ok, tudok egy ikres oldalt, mindjart megirom a cimet, es ott is van forum, ikresekkel beszelgethetsz!

2009. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nezegesd www.ikresek.hu

Jo egeszseget nektek, szia.

2009. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ez egyáltalán nem probléma. Előfordulhat ez is. De téged nem "ítéltek" otthoni pihenésre? Mert engem igen, igaz én hármasikrekkel vagyok terhes, de amikor még csak kettőről tudtunk, már akkor megtiltottak mindenféle tevékenységtől, csak otthon ágyban, pihengetni szabadott (volna... ). Ja, és nekem is volt ilyen pont a 13. héten, de csak egy-két nap reggelente, hgoy volt egy kis hányingerem, de ettem, és elmúlt.
2009. febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, és én is az ikresek oldalt szoktam nézegetni, meg a babaneten is van egy fórum (társalgó, várandóság, ikrek+ veszélyeztetett terhesség)

hármasikres kismama

2009. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as terhes kismamai, gratulalok, elso babaid lesznek, vagy van mar csemeted? Tudod mar a nemuket a manoknak? Mikorra vagy kiirva, van a csaladodban iker? Mindig is csodaltam az ikreket, annyira kulonlegesseg szerintem.

Nekem is voltak iker osztalytarsaim, es babysitterkent vigyaztam ikrekre, egy fiura es egy kislanyra, az egyik tiszta apja, a masik tiszta anyja volt.

Ez tenyleg csoda, jo egeszseget kivanok nektek!!!!!

2009. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Még nem tudom a nemüket, de remélem, jövőhéten, mikor megyek a dokihoz már megtudja mondani! Első babák lesznek, nagyon várjuk már őket, persze meg is ijedtünk hirtelen (főleg, a dokik jól ránk is ijesztettek), de most már boldogan várjuk őket. Persze biztos nem lesz egyszerű, de van/lesz segítség. Már ígértem itt másoknak is, hogy majd ha megszületnek, vagy lesz valami fejlemény, írok (valószínűleg ide).

A kérdezőnek: bocsi, remélem, nem baj, hogy ide írtam.

2009. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Koszi hogy irtal 3-as ikres kismami, majd meg mindenkepp jelentkezzel! Talan meg a hirekben is bentlesztek, mert azert eleg ritkasag 3 kicsi egyszerre.
2009. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!