Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhesen 6kg hízás...

24 hetes terhesen 6kg hízás sok szerintetek?

Figyelt kérdés
A terheléses cukrom a határértéken belül van. Először azt mondta a doki, hogy nem kell diétáznom, aztán, amikor meglátta, hogy már 6kg hízásnál tartok azt mondta, hogy mégis jó lenne egy kicsit diétázni. Ti mennyit híztatok ennyi idősen?
2011. jan. 25. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem sok,átlag havi másfél kiló teljesen rendben van.
2011. jan. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

higgy az orvosodban, csak jót akar.

igen, sok.

2011. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

szerintem is sok, bocsi:)

én nem híztam még ennyi idősen, sőt még most sem(28 hetes vagyok)

2011. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
igen sok, mert ezt valóban híztad, ez még nem a baba és a magzatvíz súlya. És a végére sok lehet belőle.
2011. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha sok, akkor mi van????

Nagyon sokan híznak a terhességük alatt 25-30kg-ot és utána leadják.

1. babánál 30kg-ot híztam, majd szoptatás alatt 55kg-ra fogytam.

Terhesség alatt nem diétáztam, nem is akartam, baba egészséges 3600gr-al született.


2. baba: most sem diétázom, most már több, mint 20 kg van rajtam a 33. héten.

Ha rendben a cukrod, vérnyomásod, vérképed, vizeleted, akkor ne aggódj, majd leadod.

2011. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, 7 kilót híztam.
2011. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy! Szerintem csini kismama lehetsz. :)
2011. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok!! Persze nyilván attól is függ, hogy mennyi felesleg volt rajtad előtte. Ezt egyébként sem szabad számolgatni. Én is ennyit híztam, és a végére kb. 13 kg pluszom lett, ami átlagos. Előtte semmi feleslegem nem volt, tehát inkább többet kellett volna híznom, de hiába ettem kétszer annyit, nem sikerült. Szerintem ne diétázz, ha csak nem vagy duci, és akkor is szigorúan csak orvosi felügyelet mellett.
2011. jan. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ekkortájt nem figyeltem oda, feljött 4,5 kg, de 26-33. héten meg semmi, mert ügyeltem az étkezésre. Még nem késtél le semmiről.

Viszont ha téged nem zavar, csak a védőnőt, akkor semmi gond.

2011. jan. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

SZerintem sem sok, és pont az a lényeg,hogy mennyiről indultál. Én a lányommal 18 kg-t híztam,de le is ment mind,sőt..Most a 30.héten vagyok 52kg-ról indultam ls most tartok 13 kg plusznál.Sem a védőnő,sem az orvos nem tartja soknak,mert nem magas a vérnyomásom, nem magas a cukrom,egyenletesen hízom és nem is vizesedek.

Egyetértek azokkal akik azt írták, hogy a baba a lényeg és ha nincs semmi kóros,akkor ne foglalkozz a kilókkal.

Jó babavárást.

2011. jan. 26. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!