Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhesen sok a 6 kg...

17 hetes terhesen sok a 6 kg hízás?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:

A testalkatodtól függ.

Ha soványról indultál, akkor nem. Ha duciról, akkor igen. Ha normális testalkatod van, akkor figyelj oda.

2010. júl. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért sok egy picit, mert én 35 hetes vagyok és eddig 2,5 kg-ot híztam. Csak akkor ettem, amikor éhes voltam,de akkor is keveset. Nagyon sok gyümölcsöt eszem és ált.-ban utána már kaját nem is eszek,mert nem fér belém. Próbálj csak annyit enni,ameddig éhes vagy és ne addig amíg kívánod.
2010. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is sok ha vékony voltál. Én az első terhesség alatt a 15.hétig 30 dkg-ot híztam, a végére a vizesedés miatt 12 lett. Most járok megint a 15. héten és 70 dkg van rajtam, de félek, mert a vége télre fog esni amikor nincs olyan sok gyümölcs-zöldség, tuti több fog rámjönni. Bár attól is függ milyen nehezen adod le, nekem például nehezen mennek le a felszedett kilók.
2010. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez annyira alkati kérdés! Sógornőm átlagos testalkattal a terhesség közepére már 10 kilót hízott, a végére összesen 20-at, pedig nem evett sokat. Szülés után pedig alig maradt rajta pár kiló! Óriási pocakja volt, a babája viszont teljesen normális méretekkel született (3 kiló). Én meg azt hittem el fogok hízni, meg minden bajom lesz, ennek ellenére eddig alig 3 kiló van csak rajtam és 26 hetes vagyok...
2010. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ne foglalkozz a 2. és a 3. válaszolóval (2,5kg meg 30dkg hízás), az elsőnek van igaza! Az is lehet, hogy sósan-fűszeresen eszel, ami fokozza a vízvisszatatást, próbálj ezekből kevesebbet használni, lehet, hogy lemegy pár kiló. Én 17 hetesen 4 kg-nál tartottam és 12 lett a vége, ami sztem nem sok. Viszont tényleg figyelj oda magadra, mert most jön a hízás java!
2010. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én az első terhességem alatt 35kgot kaptam magamra, igaz állandóan csokitortát faltam, szószerint, de le is adtam mind és még 5kgot a lányom 8hónapos korára. A második terhességem alatt 17kg volt az össz plusz, 6 hónap alatt le is adtam. Most 1kgot szedtem fel, pedig mindent eszek és 18 hetes vagyok.

Én is azt tudom neked javasolni, h figyelj arra mit mivel eszel és mikor, de látod itt a példa, h le is lehet adni. Akaraterő kérdése és majd lemegy, most a baba a legfontosabb. A 2terhességemnél ilyenkor már plusz 7kg volt rajtam. Szép babavárást kívánok neked!

2010. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!