Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a kiírt időpontban nem...

Ha a kiírt időpontban nem szülök meg akkor várnak egy hetet vagy kettőt és utána megindítják? Császár vagy a sima a jobb?

Figyelt kérdés
Na és ha nem vagyok tágulva akkor császároznak? Mekkorának kell lenni a baba fejének hogy császározanak?
2009. febr. 5. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!En minden kerdesedre nemtudom a valaszt mert elso babas leszek!De azt tudom hogy en februar 20-ra vagyok kiirva,es a doki aztmondta hogy elegge fent van meg a babam meg zarva vagyok stb.Es mondta ha kihuzom marciusig akkor marciusban megszuleszt!En ugy tudom 2het elote,es 2het utana is szulhetsz a kiirt idopontnak!Persze a csaszar szerintem a baba fekvesen is szamit(lent van e a feje a szulocsatornaban stb.)meg persze ha nem tagulsz akkor csaszaroznak en igy hallotam!

37+5 hetes :) Boldog babavarast!

2009. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. febr. 5. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a másodikat 7-nappal hordtam túl és szerencsére megindult a harmadikat 12-nappal de ő nála már indították a szülést és végül is meglett simán mindenképp a hüvelyi szülés a jobb neked és a babának is.

28-hetes pocakos

2009. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 9 nappal hordtam túl a kisfiam,betöltöttem a 40.-ik hetet bellet feküdnöm a korházba,csináltak párszor ultrahangot,napi2 nst,+minden második nap kaptam oxitocinos infúziót ezzel terhelték a méhet és ellenőrizték,hogy jól ellátja-e a babaát.valakinek már ez az infúzió is beindítja a szülést de én 4-et kaptam.nem tágultam szűk 1 újjnyira voltam nyitva,pedig kézzel tágítottak is.így magzatvizet se tudtak nézni,2-szer burokrepesztést is lefúlyták.végül belázasodtam azonnal császár kiderült fertőzött volt a magzatvíz,a lepény és mind a ketten kaptunk jó kis fertőzést.
2009. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

azt mondták először,hogy bent van a feje a szülőcsatornában,utolsó ultrahangon kiderült,hogy magzatvíz van előtte.

előző voltam

2009. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!