Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a magzatvíz elkezdett...

Ha a magzatvíz elkezdett csordogálni, mikor várható a szülés?

Figyelt kérdés
Most már az átlagosnál kevesebb a magzatvíz az uh szerint, de a méhszáj még zárt. 38+5 hetes vagyok!
2011. febr. 1. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem csordogàl :D keveset termel a szervezeted!

Igyál napi 3 liter folyadèkot!

2011. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ma éreztem, hogy szivárog, azért írtam. Meg eddig mindig átlagos volt a mennyisége, és a méhösszehúzódásokat is gyakrabban meg erősebben érzem.
2011. febr. 1. 14:14
 3/9 anonim ***** válasza:
De ha szivárog a magzatvized, akkor mit csinálsz még otthon? Pakolás, és kórház!
2011. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha csordogálna azt észre vennéd mert olyan mintha nem tudnád tartani a vizeletedet, és nem csak néha hanem órákon keresztül.

kevesebb azért van mert nagy a baba és nincs már annyi hely.


ha elmegy a magzatvíz akkor akár 3 nap is lehet meddigre megindul a szülés, de ha addig nem akkor császár.


ha csordogál is rögtön korházba kell menni, persze ha nincs fájás, akkor szépen össze szeded a cuccod és bementek. ha nagyon sürür a fájások kevesebb mint 5 percesek akkor mentöt hívni. aztán ha nem nyílsz és nem fáj akkor vánrak egy kicsit, ha nem kezdödik semmi akkor kapsz oxitocint, ha azzal sem lesz semmi akkor császár.

de a a csordoálás is fertözés veszélyes így be kell menni korházba mindenképpen.

2011. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem reggel elkezdett szivárogni, délelőtt fájásaim kezdődtek, este szültem. És egész nap csak szivárgott, a legvégén folyt el.
2011. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, ha csak szivárog is, akkor is menjek be megnézetni maga. Délelőtt 11-kor kezdett szivárogni, cuccolással együtt fél 1-re voltunk benn a kórházban, 1-kor aztán elöntött, mint az árvíz, 5-re megszületett a babánk.


Úgyhogy szerintem indulás, és nézesd meg magad.

2011. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem este 6-kor kezdett el szivárogni. 22 óra körül irány a kórház, 23 órára beértünk és 23,50-re meglett a baba. Könnyű szülés volt, gátvédelemmel. 36 évesen első baba. 8 hetesek vagyunk.
2011. febr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? Magtzatvíz volt?
2011. febr. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát nem az volt! A baba még mindig jól érzi magát idebent! Még van 6 napom a kiírt időpontig!
2011. febr. 5. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!