Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most nagyon a padlón vagyok....

Most nagyon a padlón vagyok. Lehet az idő? Vagy a hormonok? Vagy csak közeleg a szülés és megijedtem? Más is érez-érzett így?

Figyelt kérdés

Nagyon vágytunk babára, ami elég gyorsan össze is jött. :) Nagyon boldog vagyok, csak most úgy érzem, hogy ez nem fog menni. Anyagi gondok is jöttek, a hitel miatt elégé megnőtt a kiadásunk. Nincs félretett pénzünk. Nincs kedvem vásárolni a babának.

Amikor este hazajön a párom a munkából és a pocimra teszi a kezét, akkor úgy érzem, hogy minden rendben lesz. Tényleg nagyon várom már a mi kis békánkat, csak most annyira padlón vagyok.

Lehet az idő? Vagy a hormonok? Vagy csak közeleg a szülés és megijedtem? Más is érez-érzett így?

26 hetes km


2009. febr. 9. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobbára a hormonok játszanak veled,nekem is volt egy időszakom amikor kicsit szomorú voltam és nem akartam a babával foglalkozni de ez hamar el is múlt.Sajnos igen az anyagi gondok megnehezítik ezeket a dolgokat hisz mindenki megakar adni mindent a babájának,de talán sikerülni is fog:)Kívánom,hogy jöjjenek helyre a dolgaitok és próbálj meg pozítivumokra gondolni:)Nem lesz itt gond:) 37 heteske
2009. febr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

36 hetes vagyok és a tegnapi napot végigbőgtem, ezen kívül egész végén szekáltam a páromat.

Ráadásul a fiam is beteg volt.

Az idő is rátesz egy lapáttal a jó hangulatomhoz.

Ezen kívül az anyagiak miatt sincs túl jó kedvem, de gondolom ezzel most sokan vannak így.

2009. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"hétvégén" akart lenni

előző voltam

2009. febr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!