Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pierre Cardin 682 vagy titi...

Pierre Cardin 682 vagy titi triton babakocsi?

Figyelt kérdés
Valakinek van-e valamelyik?Mik a tapasztalatok?
2011. febr. 6. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:

A pierre cardint láttam élőben. Nagyon szép, és jó az ára. Nekem ennyi volt a pozitív. De a sport rész nagyon keskeny, pedig azt kell használnod 4.5 hós korától, mert akkor már nem fog neked teljesen hanyatt feküdni a mózesben... Viszon a sport meg pici ahhoz, hogy abban aludjon.

Ha már ilyesmit szeretnél (mózeses, desing-os babakocsit), akkor nézd meg a giraffe club Sh618ast. Ott a sport rész teljesen dönthető. Azért úgy kalkulálj, hogy gyerkőc fél éves kora után is elalszik a babakocsiban, tehát akkor is kényelme kell, hogy legyen.

Esetleg javaslom, hogy nézz valami nagyobbat, ha nem kell cipelned lépcsőn. Pl Bergonnak vannak szép új modelljei (2 dx, illetve Q12), de a pierre cardinnak is van olyan, ami teljesen dönthető, szép széles, de sporttá is alakítható. Nem olyan szépek, mint a mózesesek, de a babád meghálálná...

A másikat nem ismerem.

2011. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eszt most találtam róla:

[link]

2011. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Igen, éppen ez az ami visszatart ettől a babakocsitól.És a sport része úgy dönthető hogy a láb is emelkedik vele tehát a gyereknek égnek áll a lába ha netán elalszik és hátra van döntve.
2011. febr. 6. 14:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Na azt semmiképp nem venné meg. De akkor én az újabb változatot láttam, a 692est, de ott is majdnem elájultam a sportrésztől. A pierre cardintól azért nem ezt szoktam meg.

És irányítani sem annyira könnyű, mint ahogy ránézésre tűnik.

2011. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 692-es borzalom. Utáltam. Nagyon nehéz volt irányítani, a 682-est nem próbáltam. A 692-est lecseréltem egy Coletto Austinra 3-ra. Hát... Össze sem lehet hasonlítani. A PC-vel a boltokban nem tudtam közlekedni, mert az első műanyagkerekei csúszkáltak, a városban két kézzel is alig bírtam tolni. Ezt egy kézzel bárhol.
2011. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!