Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes pocakos vagyok és...

31 hetes pocakos vagyok és megvagyok fázva, elvan dugulva a nozim de nincs lázam és semmim nem fáj? Ma nagyon kevesett mozgott a manocskám, ugye nem lehet ettől baja? Beparáztam kicsit

Figyelt kérdés
2011. febr. 7. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
sima megfázástól, magas láz nélkül nem lesz a babának baja, nyugi! Kevés olyan kismama van,aki meg tudja úszni a terhességet kisebb-nagyobb betegség nélkül. Állítólag hidegfront jön,lehet, hogy ezt érzi a babád. Mondjuk, ennyi idősen már egyre kevesebb a hely, így a mozgás se annyira intenzív.
2011. febr. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia!próbáld kicsit megpiszkálni,azért a napi 10 mocorgás legyen meg ilyenkor is.de ha csak 1 nap nem annyira aktiv akkor nyugi nincsen baj,a megfázásodtól legalábbis nem hiszem.most Én is beteg vagyok,majd meg fulladok úgy köhögök,na az én babócám ezt nagyon nehezen viseli,minden egyes köhögésnél belémrúg egyet odabentről.lehet hogy napközben alukált aztán majd éjjel beindul!a legfontosabb hogy nyugodj meg,biztosan jól van!üdv 33 hetes km
2011. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!