Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 7 hetesen nagyon lázas...

Ha 7 hetesen nagyon lázas lennél, és a dokid nem segítene, akkor bemennél az ügyeletre?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nagyon lázas vagy, akkor hűtőfürdő, de a hasad hagyd ki. Végső esetben algopyrin
2011. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen mindenképpen be, de ha nagyon lázas lennék és kismama, akkor én hívnám ki az ügyeletet és nem mennék sehová, csak nőgyógyászhoz!

Pihenj sokat, fekve!!!

Jobbulást!!!

2011. febr. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok:

én igy voltam 2 hete 22 hetesen

semmit nem csináltak, csak azt mondták amit leírtam

2011. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Felhívtam az orvosomat, hogy nagyon rosszul vagyok, nem tudok bemenni, fáj minden porcikám, lázas vagyok (39,2), mit tegyek. Azt mondta, igyak sokat, meg vegyek be paracetamolt. Holnap mennem kéne dolgozni, de alig bírok megmozdulni. Férjem 10-ig dolgozik és gondoltam bevitetem vele magam az ügyeletre. Hűtőfürdő levitte 38,6-ra, paracetamol nem használt, és nem is hiszem hogy az a legjobb terhesen.

2011. febr. 10. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:

első vagyok!

nekem csak az algopyrin használt

2011. febr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mindenkepp menj ma be! nekem is 39 fokos lazam volt es masnap omlott a ver belolem es elveteltem.
2011. febr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
IGEN!
2011. febr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!