Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennétek ügyeletre ezzel a...

Mennétek ügyeletre ezzel a "problémával"?

Figyelt kérdés

Reggel írtam ki ezt a kérdést, és az egyetlen válaszolónak köszönöm a válaszát. Utánaolvastam itt a dolognak, és néhányan azt írták, hogy náluk ez kinyílást jelentett. Mostanra már kezd múlni, de még érzem. Fura érzés a hüvelyben.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


2011. febr. 18. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdést nem olvastam, én 28 hetes vagyok, és érzek ilyet én is, a bébim már fejjel lefelé van, és nyomja a méhszájat. Második gyerek, a végén már szinte menni sem tudtam a lányomnál, úgy fájt belülről.
2011. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én mindig mentem ha valami uj történt,de legalábbis telón beszéltem a dokival.

Nem mertem megkockáztatni,hogy esetleg baj legyen.

Jobb ha orvos lát, én igy gondolom,ráadásul te sem vagy nyugodt.

Amugy nekem csak a vége felé voltak ilyen érzéseim,hamarabb nem.

2011. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem normális, de ha aggódsz, akkor beszélj az orvosoddal, ha meg nincs választottad, ugorj be az SZTK-ba, hiszen ma péntek van, még egyszerűbb, mint hétvégén...


Egyébként szerintem is az idegek nyomása lehet, ha drasztikusan nyílna a méhszáj, akkor görcseid lennének, ha meg picit nyílik, az nem gond, fél időn túl gyakran megnyílik picit a legtöbb kismamának (igaz főleg azoknak, akik nem első babájukat várják...)


De biztos, ha utána jársz, akkor nem stresszeled magad feleslegesen...

2011. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

az eredeti kérdésedet én sem olvastam. szerintem beilleszkedhetett a baba feje.


de én a helyedben elmennék orvoshoz, mert ha tényleg nyílna a méhszáj, az elég veszélyes, 25 hetesen!


és inkább feleslegesen menj el a dokihoz, mint hogy bármi baj legyen! meg azért, ha már 2 napja tart, jobb, ha egy orvos is megnéz. ne így várd ki a hétvégét, akkor rosszabb lesz dokihoz is menni.

2011. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Elmentem végül dokihoz, teljesen zárt vagyok, de a duzzadt érzés szó szerint duzzanat miatt van. :( Ödémás a hüvelyem, kezdődő gyulladás miatt. Cliont írtak fel rá.
2011. febr. 18. 21:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Látod jó hogy elmentél,mert a felszállóó gyulladás koraszülést is okozhat,de igy nem kell aggódnod.:)

További jó babavárást:)

2011. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, Köszi, szépen! :)
2011. febr. 19. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!