Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottátok? Fehér Anna...

Hallottátok? Fehér Anna színésznő 52 éves, és babát vár! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 12:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
56%

Gratulálok neki! Miért ne, ha egészségileg rendben van?

Ott van a Jakupcsek Gabi. Még idősebb volt, mikor szülte a babáját kb. 2 éve, nem is tudom mennyi volt, mindjárt rákeresek.

2011. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
76%
Első vagyok, bocsánat, Jakupcsek Gabi csak 47 éves:-) De ez is szép:-)
2011. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
13%

Szia!

Én elítélem az ilyet, de ez az én véleményem. Nem ízléses amikor ilyen korban valakinek nagy pocija van, legkevésbé sem aranyos számomra. Nekem ő már öregnek számít egy babához.

2011. febr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
Én nem ítélem el, de elgondolkoztam, hogy amikor suliba fog menni, akkor majdnem 60 lesz, amikor érettségizik majd a gyermeke, akkor 70, és így tovább.Ráadásul első baba, szóval érdekes.Bár, az én meglátásom szerint ez kicseszés a gyerekkel.A fiamnak volt egy osztálytársa, neki is elég idős volt az anyukája, és bizony a srác sokszor úgy vettem észre, hogy szégyellte, vagy nem is tudom, hogy fejezzem ki magam, de láttuk rajta, hogy valami zavarja.
2011. febr. 16. 12:47
 5/66 anonim ***** válasza:
36%

Utalni fogtok de en elitelem.52evesen nem egeszseges dolog gyereket valalni,a terheseg is rizikosabb.

Azt a gyereket nem eleg megszulni,fel is kellene tudni nevelni.

2011. febr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
0%

én már a 35 évest is elítélem aki első babát akkor vállalja!


Nem tartom normálisnak!

2011. febr. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én ha elítélném, akkor biztosan nem azért ítélném el, hogy hogy fog kinézni nagy pocival. Szerintem alapból egy szép nő, korához képest fiatalos is. Viszont az, hogy rendben lesz-e minden a terhesség során és hogy milyen érzés lesz 68 évesen a gyerek érettségijén megjelenni... már más kérdés.


De hajrá neki!!!

2011. febr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
76%

Az én szüleim anyu 34 volt apu 40 mikor születtem.

19 évesen sajnos már félárva voltam....

Arra is gondolnia kérne hogy 72 éves lesz mikor a gyereke 20.

De nem az én dolgom eldönteni, lehet 100 évig él...

Én mindig is fiatalon akartam gyereket (27 vagyok 2 van) mert ciki ha az anyukád, apukád a nagyszüleidnek nézik.

Mindenesetre jó egészséget nekik és hosszú életet!!

2011. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%
ha abból indulok ki, hogy mindkét nagymamám a 60-as éveik elején járt, amikor levesztettem őket. és rá pár évre a nagypapákat is... akkor a születendő gyereke szegény már 13-14 éves korára megárvulna. ne legyen igy, de ezért tartom felelőtlenségnek.
2011. febr. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
86%

az én szüleim is 36 évesek voltak mikor én jöttem! igaz 3 közös gyermeknek, de 12 évesen sajnos édesapám elvesztettem! :(


Nem kívánom ezt a gyermekének!

2011. febr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!