Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikerterhes vagyok. Néha egy...

Ikerterhes vagyok. Néha egy picit barnázok. Az orvos azt mondta, hogy házaséletet nem élhetünk!?

Figyelt kérdés
Ikerterheseknek nem ajánlja, főleg ha egy picit barnázok is. Ti mit gondolok erről? Hasonló helyzetben volt valaki?
2011. febr. 19. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ikerterhes voltam, de nekem nem tiltotta meg dokim, azt mondta, hogy ha jól esik, akkor nyugodtan.

Egészséges babáknak adtam életet :)

2011. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha barnázol, akkor mindenképp hallgass a dokidra!!! Én nem barnázok, de nem úgy nő ahogy várható lenne, ezért is házasélet tilalom van, ugyanis a méhösszehúzódások nem tesznek jót ilyenkor. Mi már január óta nem voltunk úgy együtt a férjemmel, nagyon kívánom és hiányzik, de tényleg meg kell mindent tennünk a babánkért! Kitartás, ha elmúlik a kritikus időszak bepótóljuk!

Boldog babavárást!

2011. febr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

halgass az orvosra!

Talán fontosabbak a gyerekeid,mint a...

2011. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak egy babád lenne és barnáznál, akkor is joggal javasolná ezt a dokid. Nem nagy áldozat ez a baba/babák érdekében..
2011. febr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 1 babát várok, és barnáztam, a 16. hétig le voltunk tiltva! Ki lehet bírni!!

Ne kufircolj, ha a doki mondta, hogy nem szabad..

2011. febr. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!