Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnesii citrici-t lehet?

Magnesii citrici-t lehet?

Figyelt kérdés
Szerencsésnek mondhatom magam, mert eddig nagyon könnyen viseltem a terhességet. A dokim mondta az elején, hogy szedjem a magneb6-ot. Nem görcsöltem, így hát nem is szedtem. Ha egy kicsit szurkált megittam egy pezsgőtabit. Most 10+2 vagyok és 2 napja szurkál és húzódik erősebben a hasam. Olvastam a citriciről , csak nem tudom, hogy doki nélkül el merjem-e kezdeni szedni. Van valakinek tapasztalata vele? Mennyit kell szedi? Erősebb mint a magneb6?
2011. febr. 24. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én szedem, napi 6van előírva, de csak 2-3-at szedek! Viszont csak doki írhatja ki! Recept nélkül nekem nem adtak!
2011. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
6? Akkor nem olyan erős. Én itt a neten néztem és mindenhol azt írják, hogy nem vényköteles. Nem mondták, hogy miért nem adják ki?
2011. febr. 24. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg erősebb, mint a MagneB6, ezért is csak doki írhatja ki. Nekem is a doki írta fel. Nekem naponta 3x1 szemet kellett bevennem.
2011. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem nem adtak, nem indokolták. Mindkét terhességemnél a doki írta fel, vagy 10 dobozzal, mert egyben csak 10 van. Első voltam.
2011. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem Magnézium citritet írt a doki calciummal 3x2-t írt, de én sokat keményedek és ezért 4x2-t szedek. Mindig receptre váltottam ki.
2011. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kiadják recept nélkül. Azért ajánlja ezt az orvos, mert sokkal jobban felszívódik, mint a mgb6.
2011. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet persze. És recept nélkül is lehet, csak úgy dupla annyiba kerül. Én tavalyelőtt szedtem, akkor recire 125 ft volt, reci nélkül 250 ft a 10 darab.

Nekem a házidoki is kiírta, ha a nőgyógyásztól elfelejtettem kérni.

Amúgy sokkal erősebb, mint a mg b6 vagy a magnerot. 500mg-os.

én mindkét terhességnél napi 3*1 szemet szedtem. De én már korán keményedtem és kinyíltam, a 3.babánál már a 9.héten!

2011. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még elég lenne a MagneB6-ot szedned, a Mg citriki erősebb. Én a 33 héttől kezdtem a citrikit, addig a gyengébbet. Különben kiadják VÉNY nélkül - nekem 3 dobozzal is adtak, ha kértem, ugyanis 1 doboz 3 napig volt elég...
2011. febr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!