Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez igaz? Ugyanúgy érzem magam...

Ez igaz? Ugyanúgy érzem magam most ( 7 hetes vagyok), mint anno mikor a Kicsifiam volt a pocimban (hányingerek, stb). Úgy hallottam, ha hasonló a 2 terhesség, akkor a baba NEME is ugyanaz lesz? (reménykedem:-)

Figyelt kérdés

TAPASZTALATOKra volnék kíváncsi,ha megirnátok,kinek volt hasonló,kinek másabb és a babák neme hogyan alakult..

Kiváncsi vagyok,ennyi az egész:-)


2011. febr. 26. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nagyon eltero a 2 terhesseg, kiveve az elejen mindekettovel egy-ket hetig hanyingerem volt. Az elso terhesegnel (lanyomnal) egesz nap tudtam volna enni az ecetes uborkat de ezenkivul nagyon etvagytalan voltam, pocakom alakja csucsos volt, nem szepel. Most (sajna fiu van a pocakomba) egesz nap eszek, legfokkep edesseget!! reggel, delbe, este edeset. Pocakom formaja mas, nagyobb es szeles,kerek.
2011. febr. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Áááá,nekem nem jött be:-)

1.FIÚ iszonyú hányások,rosszullét...

2.LÁNY édesség,édesség,édesség

3. Nem tudom,édesség,édesség,édesség,hányok,hányok,hányok,pedig csak egy baba van...

8+5km

2011. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Reménykedem, hogy így van, de nem hiszek benne igazán. Sok olyat hallottam, akinél nem vált be.
2011. febr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nekem ugyanolyan volt mindhárom terhességem kivéve az egyik fiut tulhordtam 1 hét és 1 nappal és a kislányt is a második fiut rendes időbe szültem!
2011. márc. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A két terhességem közül az elsőnél semmi problémám nem volt, a másodiknál hányás, hányinger az elején, majd iszonyú bélgörcsök, a végére lett jobb. Mindkettő FIÚ lett:-)
2011. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

bocs az offért. Kedves első válaszoló, hogy írhatsz olyat, hogy SAJNOS! fiú.

Örülj inkább neki és reménykedj, hogy egészséges lesz. Nem mindegy, hogy milyen nemű az egészség a legfontosabb, úgy látszik nálad nem az!

2011. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak egy szóbeszéd, mint ahogy az is, édes vagy sós, hányinger vagy sem.. Minden terhesség más, függetlenül a baba nemétől.
2011. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Off

Az első válaszolón én is elcsodálkoztam, hogy "sajnos fiú", de szerintem a sajnost arra akarta írni, hogy egész nap eszik:-)

Bocsi kedves kérdező, de tapasztalatot még nem tudok írni, de én is kiváncsi vagyok erre, mert az első babám fiú és semmi bajom soha nem volt, most 9 hetes terhes vagyok és iszonyú rosszul vagyok már 3 hete. Igaz én nem hányok, hanem a hasam megy, állandóan görcsöl, puffadok, iszonyú hányingerem van, ráz a hideg, nincs erőm, remeg kezem-lábam.

Hát kiváncsi leszek, hogy most vajon lányom lesz-e, hogy ennyire eltérő a második terhességem eleje.

2011. márc. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Én meg a kérdezőn csodálkozom,hogy reménykedik a második is fiú lesz.
2011. márc. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Utolsó,Miért csodálkozol ezen??? nem értem....

A legfontosabb,h egészséges legyen,De mindenkinek lehet titkos vágya,nem??

Köszi a választ Mindenkinek:-)

Kiváncsi leszek majd h KI is van a Pocimban:-)))

2011. márc. 1. 15:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!