Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Számolnom kell, hogy hány...

Számolnom kell, hogy hány perc alatt mozog 10-et a babám, ha már több, mint 45 perc alatt, akkor baj van, de milyen bajra gondolnak?

Figyelt kérdés

Van nap, hogy nagyon aktív a babám és van, hogy kevésbé, Ma pl 29 perce számolom a mozgást 7 nél járok, ez most akkor baj? Az orvos azt mondta, ha 45 perc eltelik és nem mozgott hívnom kell őt.

36 hkm


2011. febr. 28. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden nap ugyanabban az időben, úgy emlékszem a bal oldaladra (de lehet jobb) feküdve kell számolnod. És milyen baj, ha nem mozog vagy nem annyit? Nem kap oxigént és gyakorlatilag fuldoklik odabent, mihamarabb ki kell venni, mert oxigénhiányos állapotba kerülhet, ritkán, de akár meg is halhat.

Szerintem egyébként ez tökéletes. Ha tényleg nem érzékelsz mozgást, akkor van a baj. De ha lefekszel és nyugodtan vársz, valóban el kezd mozogni. Ne aggódj, nem lesz baj, de vedd komolyan és számold.

2011. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy nekem nem kellett ilyet csinálnom, nálam sokszor volt hogy hosszú órákig meg se moccant, vagy épp fél napig. Egyszer 35 hét körül voltam akkor 2 napig semmi, mentem is tanácsadóba, mindig nézték a szivét de minden rendben volt. Az enyém ilyen lusta pocaklakó volt :)
2011. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nem stresszelem magam ezzel, minden nap mozog, ez a lényeg, nem számolgatom. Nem is mondta a doki, hogy kéne.

37 h

2011. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!