Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok és az ultrahang...

7 hetes vagyok és az ultrahangon egy cisztát is találtak. Azt mondták ne aggódjak 12. hétre felszívódik. Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem,de egy ismerősőmnek igen.De neki sajnos nem szivodott fel,nött a kicsivel együtt.Császározták és akkor vették ki.Az orvosa azt mondta ne aggodjon,szerencsére tényleg nem lett baj.Viszont ugy tudom nagy százalékban tényleg felszivodik.
2009. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia! nekem is nem csak a babát találták meg az uh-on, hanem egy 19 mm-es cisztát is a jobb oldali petefészkembe. az orvos, annyit mondott, fel fog szívódni. jelenleg 21 hetes vagyok, de a többi uh-on nem mondták a cisztát. remélem felszívódott, mert ha nem biztosan az eredménymre lenne feltüntetve. egyébként ne aggódj, általában fel szoktak szívódni, lehet hogy a ciszta inkább egy kis vérömlenyből adódik az elmaradt menszi miatt. nyugodt babavárást kívánok!
2009. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A petefészkemben volt egy ciszta az elején, hozzá a méhemben egy haematóma.

Most már egyik sincs meg, de van helyette miómám.

2009. febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is találtak cisztát, végül ikreim lettek :)
2009. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem volt egy 9cm*6cm cisztám,ami óriásinak számit.Az orvos azt mondta,hogyha nem szivodik fel a 16.hétig akkor müteni kell a cisztát,mert ha szülésnél fakad ki akkor fertözést kap a baba.Nekem felszivodott(az ilyen ciszták 99%-a felszivodik),a 12.heti uh-on már sehol nem volt.egy 18 hetes kismama.
2009. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt az UH-n 6 hetesen egy másik folt méhen kívül, a papírra cysta volt írva, de láttam a dokin, hogy nem biztos benne, teljesen frászba voltam, gondolom most Te is abba vagy. De képzeld a következő UH-n hűlt helye volt a foltnak, mire a doki azt mondta, az valószínűleg csak a sárgatest volt, ami fenntartja a terhességet. Állítólag van akinek az UH-n a 12. hétig is látszik (ezt a neten olvastam). Úgyhogy szerintem nyugi, majd a következő UH-n eldől, mi lesz/lett vele.

15+4 hetes kismami

Mindenkinek sok boldogságot!

2009. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy cysta vagy folliculus. Meg hogy hány centi. A folliculus az ami valójában hormontermelése által fenntartja a terhességet, amíg a méhlepény átveszi ezt a szerepet. Ez a 12. hét környéke. Addig ott kell lennie.
2009. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!