Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent, hogy a méhlepény...

Mit jelent, hogy a méhlepény mellső fali?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy ott tapadt meg,de szokták írni,hogy elöbb látszik a pocak,vagy elöbb érzem mozogni,ha itt vagy ott tapadt meg!!
2011. márc. 4. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
ha mellső fali, akkor később érzed meg a kezeddel kintről a rúgásokat, mert egyértelműen ott a lepény is még....
2011. márc. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

:( pedig már úgy érezném....

Lassan 15 hetes leszek :)

2011. márc. 4. 14:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mellső fali, 12 hetes vagyok. És már elég jól látszik, mások is észreveszik, de mondjuk vékony is vagyok. És az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy az elsőnél is ugyanígy látszott, viszont akkor hátsó falon volt. Akkor már a 14. héten éreztem a mozgását. Majd meglátjuk, most mi lesz...
2011. márc. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is mellső fali, és 16 hetesen már éreztem a mozgását. Első baba. Apuka még sajnos nem érzi, pedig volt már olyan, hogy ott volt a keze és akkor rúgott a pici. :(


18hkm

2011. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is a mellső falon tapad, de még semmi mocorgást nem érzek....16 hetes leszek vasárnap.
2011. márc. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mellső falon tapad, 2 nap múlva leszek 20 hetes és még semmi mocorgás :( Nagyon várom már!
2011. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát akkor még várat magára a drága,mert nekünk is első baba és vékony sem vagyok,szóval még van pár hetem addig!! :(

Sőt még semmi nem látszik,csak a zsírpárnám :)))

2011. márc. 5. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!