Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn megyek vissza a 8....

Hétfőn megyek vissza a 8. hetes babámmal uh-ra, mit tegyek, hogy ne gondoljak rosszra?

Figyelt kérdés
Már volt egy missed ab-om és félek, hogy megismétlődik. Rettegek az uh-k előtt, hogy megint nem fog dobogni a kicsi szíve. Mit tegyek, hogy ne gondoljak erre? Köszönöm a válaszokat
2011. márc. 5. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnos nincs mit tenni hiszen az elozmenyeket ismerve jogos a felelmed...kis turelem es hamar elrepul meg az a par kritikus het...kitartas es remeljuk a legjobbakat
2011. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel nem is olyan rég én is ilyen félelmekkel indultam orvoshoz. Akkor senki és semmi nem tudod megnyugtatni mert az a tüske a félelem bennem volt. Idővel aztán sikerült megnyugodnom és elhitetni magammal hogy minden rendben lesz. Szerencsére így is van most 19 hetes a kis pocaklakó és vidáman ficánkol a hasamban. Higyj benne hogy nem lesz semmi baj. Minden rendben lesz.
2011. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9 hetesen volt missed ab-om.aztán össze jött a baba,én is rettegtem ,apa mindig azt mondta ne arra gondoljak,hogy mi volt hanem arra,hogy most ott növekszik a picink a pociban.Aztán jött a nagy nap és olyan izgatott voltam,hogy majd kiugrott a szívem,sírva mentem be a dokihoz Ő egyből a szívhangot nézte ami úgy zakatolt mint a vonat:)Aztán már az örömtől sírtam,most 21 hetes terhes vagyok csak úgy ugrál a kicsi fiunk a pocakban!Te is csak a te pici pocaklakóddal törődj,semmi rossz gondolat,beszélgess vele is,hogy mennyire szereted.minden rendben lesz!nagyon boldog baba várást!!
2011. márc. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok! ÍRok mi volt hétfőn, próbálok nyugodt maradni! Tényleg köszönöm a nyugtató szavakat, sokat segített!
2011. márc. 6. 20:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap és minden rendben volt a picivel 1,2 cm lett! :) Egy hét alatt sokat nőtt! :) Remélem nem kell többet izgulnom, és a pici tudja a dolgát, hogy nőljön szépen! Köszönöm mégegyszer a nyugtató szavakat!
2011. márc. 8. 08:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök neki,hogy minden OKÉ!Most már tényleg rázd le magadról a rossz gondolatokat és legyen nagyon boldog és zökkenő mentes a terhességed!
2011. márc. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Örömmel hallom a remek hírt. Sok boldogságot nektek.
2011. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mégegyszer, nagyon jó érzés, hogy válaszoltatok!
2011. márc. 9. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!