Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr Szőke Kata jó nőgyógyász...

Dr Szőke Kata jó nőgyógyász Székesfehérváron? Valaki járt már nála?

Figyelt kérdés
11 hetes kismama vagyok, hozzá járok, (bár még nem sokszor voltam)és egyre több negatív információt hallok róla...
2009. febr. 18. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én már voltam nála bár nem ő a nögyógyászom csak ilyen S.O.S.-be kellett mennem valahova akkor elmentem hozzá magánrendelésre de nagyon aranyos és nagyon meg voltam vele elégedve!

Szerintem jól választottál orvost:)! A negativ véleményekröl meg annyit hogy minden dokira mondanak jó és rossz véleményt is természetesen az a legjobb orvos mindig akihez jársz!

Ha meg vagy vele elégedve akkor szerintem ezután is járj hozzá és ne foglalkozz senki véleményével:)!

Boldog babavárást!

26 hetes kismama

2009. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én ultrahangon voltam nála, elég mufurc volt velem és én is hallottam elég gáz dolgokat róla. de a Schandl doki nagyon jo.
2009. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szia

én még jót nem hallottam róla.

schandl és a bata barnabást tudom ajánlani

sok boldogságot

2009. febr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsö válaszoló vagyok!

Én a Bata Barnabásrol viszont csak rosszat tudok mondani engem ugy megvizsgált,hogy utána véreztem azota nem is megyek hozzá!

2009. febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ilyen sajnos mindenkivel előfordúlhat, nem is biztos hogy doki függő.viszont szőke dr. emberileg sincs a toppon. az nem kedves aki magánban az, de a kórházban meg le se sz...ja az embert.
2009. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja, utólsó vagyok, ez persze csak az én véleményem,mindenkinek más és más a szimpatikus a jó.
2009. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én Blaskó dokit ajánlom. Minden mosolyog, bíztat, kedves, tudja nevedet, nem kezel gépként, olcsó, bármikor hívható.

Engem holnap műtött volna, de sürgősen be kellett mennem ma éjfélkor az ambullanciára, Bata volt az ügyeletes... hát... mintha gép lennék, és kb miért éjfélkor jövök, - ezt éreztem, nem mondta. Most bőgtem ki magam, olyan rossz érzés volt.

Ha van vastag pénztárcád, akkor jó, dee nekünk nics 120e ft-unk a terhesgondozásra+szülésre...

2009. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én hallottam jót is és rosszat is róla.Én a Lengyel Dánielnél szültem,na ő tényleg egy tünemény!Nem fogadott dokim volt de még a pénzt se fogadta el.
2009. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!