Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő után érdemes...

Mennyi idő után érdemes dokihoz menni?

Figyelt kérdés

Keddre nemvártam, de már vasárnap pozitív volt a tesztem, és holnapra lett egy szuper esélyem dokihoz eljutni. (Messze van sajna, nehéz eljutnom).

Szerintetek látni fog már valamit? Érdemes mennem?

Nektek mikor látott már valamit, ami biztossá tette, hogy baba van a dologban?


2011. márc. 9. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg láthat valamit,az is lehet,hogy csak petezsákot és szívhangot még nem.Akkor se keseredj el,vissza fog hívni késöbbre! Én mondjuk megvártam a 7. hetet. Addigra minden látszódott:)
2011. márc. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

max. megvastagodott nyálkahártyát fog látni, visszahív 2 hét múlva. És te meg addig idegeskedni fogsz, hogy miért nem látott semmit.

Szerintem leghamarabb a mensi kimaradása után 3 héttel érdemes menni, akkor már levileg van szívhangja a babának.

Persze, ha minden ok, nincs görcsölés, vérzés, stb.

2011. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is később szerettem volna menni, csak legutóbb rám parancsolt, mivel probémás eset voltam előtte, rögtön menjek, mert ellenőrizni kell valamit a véremmel. Ezért vagyok kíváncsi, hogy lehet e látni majd valamit, mert vért biztos vesz majd.
2011. márc. 9. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
lehet,hogy valamit latni fog,de nem sokat. meg egy hetet legalabb kellene varnod,akkor mar eselyes a szivhang is
2011. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha rád parancsolt, akkor mi a kérdés? Nyilván e nélkül az információ nélkül mindenki azt tanácsolná, hogy várj még néhány hetet, mert csak idegeskedni fogsz, ha nem lesz még szívhang, de ha a doki jelezte előre, hogy menned kell, ha pozitívat tesztelsz, akkor annak oka volt és holnap ott a helyed a rendelőjében.
2011. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor bármit lát, vagy nemlát, akkor sem leszek ideges :) és ott fogok ülni :D
2011. márc. 9. 18:18
 7/8 anonim válasza:
Szombatra nem vártam vasárnap pozitívat tesztem voltam ma dokinál 2.5mm-es petezsákot látott még 3hét múlva kell visszamennem!!!:)
2011. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok :) Akkor lehet, már nekem is lesz valami...
2011. márc. 9. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!